Україна 80+
Основне завдання платформи «Україна 80+» — збільшити тривалість якісного та активного життя чоловіків і жінок України шляхом поліпшення фізичної, соціальної та духовної складових здоров'я до 80 років і більше, та об'єднати навколо вирішення цієї проблеми громадян усіх регіонів країни.
Проекти, створені в рамках роботи громадянської платформи «Україна 80+», є невід'ємною частиною системи, яка дозволяє об'єднати всі складові, необхідні для успішної боротьби з такою небезпечною хворобою, як меланома:
ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «СТОП-МЕЛАНОМА» — створена 2013 року, основним завданням якої є зменшення смертності від меланоми в Україні за 10 років завдяки ранній діагностиці, а також підвищення 5-річної виживаності пацієнтів з діагнозом «меланома». Організація об'єднує зусилля звичайних громадян України, комерційні організації, медичні установи та лікарів з метою інформування населення про хвороби, проведення оглядів для всіх груп населення України, пошук і використання інноваційних технологій, які дозволять значно збільшити кількість проінформованих та оглянутих людей, звернення до органів виконавчої і законодавчої влади.
УКРАЇНСЬКА АСОЦІАЦІЯ ТЕЛЕДЕРМАТОЛОГІЇ — покликана об'єднати лікарів-дерматологів та лікарів інших спеціальностей для впровадження в свою практику нових методик обміну інформацією, діагностики та навчання.
УКРАЇНСЬКА АСОЦІАЦІЯ ДЕРМАТОСКОПІЇ ШКІРИ — Українська асоціація дерматоскопії, оптичної та цифрової діагностики шкіри (Ukrainian Association of Dermoscopy, Optical and Digital Skin Diagnostics) створена 2016 року з ініціативи Заслуженого лікаря України Ольги Богомолець. Асоціація сприяє впровадженню методів дерматоскопії (цифрова і оптична діагностика) в роботу лікарів дерматологів, сімейних лікарів, онкологів та лікарів інших спеціальностей. Метою організації є підвищення якості діагностики дерматологічних захворювань за рахунок обміну інформацією між лікарями та освітніми програмами, зниження кількості лікарських помилок, вибір правильної тактики лікування, використання в роботі сучасного обладнання, проведення клінічних досліджень, підвищення якості освітніх програм, пов'язаних з діагностикою захворювань шкіри, організація та проведення навчальних лекцій, конгресів і засідань робочих груп.
ДЕНЬ МЕЛАНОМИ — щорічний благодійний проект, який дозволяє проходити професійний огляд соціально незахищеним верствам населення. Інформаційна компанія цього заходу активно підтримується засобами масової інформації, що дозволяє говорити про мільйони проінформованих людей.
ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БЛАГОДІЙНИЙ МАРАФОН ЗДОРОВ'Я — захід, в рамках якого 2009 року протягом 4-х місяців по всій Україні було оглянуто понад 60 тисяч дітей сиріт.