Україна 80+

Україна 80+

Основне завдання платформи «Україна 80+» — збільшити тривалість якісного та активного життя чоловіків і жінок України шляхом поліпшення фізичної, соціальної та духовної складових здоров'я до 80 років і більше, та об'єднати навколо вирішення цієї проблеми громадян усіх регіонів країни.

Проекти, створені в рамках роботи громадянської платформи «Україна 80+», є невід'ємною частиною системи, яка дозволяє об'єднати всі складові, необхідні для успішної боротьби з такою небезпечною хворобою, як меланома:

  • ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «СТОП-МЕЛАНОМА» — створена 2013 року, основним завданням якої є зменшення смертності від меланоми в Україні за 10 років завдяки ранній діагностиці, а також підвищення 5-річної виживаності пацієнтів з діагнозом «меланома». Організація об'єднує зусилля звичайних громадян України, комерційні організації, медичні установи та лікарів з метою інформування населення про хвороби, проведення оглядів для всіх груп населення України, пошук і використання інноваційних технологій, які дозволять значно збільшити кількість проінформованих та оглянутих людей, звернення до органів виконавчої і законодавчої влади.

  • УКРАЇНСЬКА АСОЦІАЦІЯ ТЕЛЕДЕРМАТОЛОГІЇ — покликана об'єднати лікарів-дерматологів та лікарів інших спеціальностей для впровадження в свою практику нових методик обміну інформацією, діагностики та навчання.

  • УКРАЇНСЬКА АСОЦІАЦІЯ ДЕРМАТОСКОПІЇ ШКІРИ — Українська асоціація дерматоскопії, оптичної та цифрової діагностики шкіри (Ukrainian Association of Dermoscopy, Optical and Digital Skin Diagnostics) створена 2016 року з ініціативи Заслуженого лікаря України Ольги Богомолець. Асоціація сприяє впровадженню методів дерматоскопії (цифрова і оптична діагностика) в роботу лікарів дерматологів, сімейних лікарів, онкологів та лікарів інших спеціальностей. Метою організації є підвищення якості діагностики дерматологічних захворювань за рахунок обміну інформацією між лікарями та освітніми програмами, зниження кількості лікарських помилок, вибір правильної тактики лікування, використання в роботі сучасного обладнання, проведення клінічних досліджень, підвищення якості освітніх програм, пов'язаних з діагностикою захворювань шкіри, організація та проведення навчальних лекцій, конгресів і засідань робочих груп.

  • ДЕНЬ МЕЛАНОМИ — щорічний благодійний проект, який дозволяє проходити професійний огляд соціально незахищеним верствам населення. Інформаційна компанія цього заходу активно підтримується засобами масової інформації, що дозволяє говорити про мільйони проінформованих людей.

  • ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БЛАГОДІЙНИЙ МАРАФОН ЗДОРОВ'Я — захід, в рамках якого 2009 року протягом 4-х місяців по всій Україні було оглянуто понад 60 тисяч дітей сиріт.

Інші соціальні проекти

Всеукраїнський благодійний Марафон здоров'я Ольги Богомолець стартував 9 лютого 2009 року в...
More Button
День меланоми в Україні — це всеукраїнський соціальний проект, під час якого проходять безкоштовні...
More Button

Записатись на консультацію