Дерматоскопія у Києві

Дерматологічні захворювання вважаються одними з найпоширеніших. Здебільшого такі хвороби не відносяться до особливо важких і не завдають серйозної шкоди здоров'ю. Проте вони можуть провокувати різні запальні процеси і навіть онкологію, що погіршує самопочуття та загальний стан людини. Тому своєчасна діагностика та терапія таких патологій дуже важлива. 

Коли варто записатися на прийом до дерматолога

Люди, які не мають особливого дискомфорту внаслідок проявів різних патологій на шкірі, що ведуть розмірений спосіб життя, зазвичай до дерматолога не звертаються. Це необачне рішення: часто до того моменту, коли хворий звертається до фахівця, ситуація посилюється. Лікування через це займає значно більше часу та потребує великих витрат.

У зв'язку з цим приводом звернення до лікаря ставляться будь-які аномальні прояви, новоутворення. До них відносять:

  • різні висипання - навіть бліді;
  • гнійники, фурункули;
  • різка зміна за кольором, формою та розміром родимок та бородавок, які вже є на тілі, а також рясна поява нових;
  • свербіж, набряк, що продовжуються довго;
  • вугри, рясне виникнення прищів;
  • мокнучі, запалені ділянки;
  • почервоніння та лущення окремих ділянок шкіри.

Всі види ознак патологій шкіри перерахувати складно, проте якщо причиною захворювання є порушення роботи організму, досвідчений дерматолог BOGOMOLETS CLINIC зможе визначити його, призначити лікування або направити пацієнта до лікаря потрібного профілю.

Зазначимо, що діти, особливо дуже маленькі, найчастіше наражаються на небезпеку виникнення різних патологій. Батьки не повинні втрачати пильності — варто одразу звертатися за допомогою.

Консультація дерматолога

Під час прийому проводиться бесіда з пацієнтом, огляд, складається анамнез. За результатами цього лікар направляє людину на діагностику, ставить діагноз, вирішує, які методи терапії будуть ефективними у конкретному випадку. Зазначимо, що консультація передбачає конфіденційність та делікатне обговорення всіх проблем.

Діагностика стану шкіри та дерматоскопія

Дерматоскопія

На консультації дерматологом обов'язково проводиться діагностика стану шкіри пацієнта. Часто вона здійснюється з використанням спеціального обладнання дерматоскопа. Це оптичний прилад, який забезпечує збільшення у 10 і більше разів. Однією з його функцій є підсвічування ділянки, що вивчається. Дерматоскопія – метод неінвазивний, безболісний, не несе жодних ризиків для здоров'я.

Спочатку така методика була розроблена для визначення меланоцитарних утворень – невусів та меланом. Однак сьогодні він широко застосовується в діагностиці та інших патологій як раку, так і непухлинних захворювань.

Зазначимо, що це метод вважається допоміжним у роботі фахівця: він може гарантувати правильний діагноз на 100%. З його допомогою можна запідозрити розвиток якоїсь патології (найчастіше раку) на ранній стадії розвитку. 

У окремих випадках для підтвердження діагнозу проводиться біопсія. У BOGOMOLETS CLINIC є можливість не тільки одразу взяти зразок тканини для патогістологічної діагностики, але і власна лабораторія. Сучасне обладнання та провідні патологи забезпечують отримання результату досліджень від 2 днів - швидше будь-якої іншої клініки в Україні.

Дерматоскопія

Лікарі, що надають цю послугу

Детальніше
Дерматовенеролог, дерматоонколог, к.м.н.
More Button
Дерматовенеролог, дерматоонколог, к.м.н.

Досвід більше 13 років, перша категорія

Дерматовенеролог, онколог-спеціаліст, спеціаліст УЗД шкіри
More Button
Дерматовенеролог, онколог-спеціаліст, спеціаліст УЗД шкіри

Основний професійний інтерес – дерматоонкологія, дерматоскопія, лікування судинних пухлин та новоутворень

Дерматовенеролог

Досвід більше 23 років, вища категорія

Дерматовенеролог, дерматоонколог
More Button
Дерматовенеролог, дерматоонколог

Досвід більше 20  років, перша категорія

Основний професійний інтерес - дерматологія, дерматоонкологія, трихологія, пухлини нігтів

Записатись на прийом

Інститут дерматології і косметології доктора Богомолець це орієнтований на пацієнта інститут дерматології світового класу, де пацієнтів лікують експерти в галузі медичної та косметичної дерматології, які мають знання у всіх аспектах дерматології

Новини компанії
Ми щоденно дякуємо воїнам за оборону рідної України і пам’ятаємо усіх жорстоко вбитих цивільних.У...
More Button

Записатись на консультацію