Карта родимок на FotoFinder у Києві

Немає в світі жодної людини, шкіру якої природа не відмітила невусами або родимками. Невуси – це друга назва родимок на латині, яка більш поширена серед лікарів-дерматологів.

Зазвичай переважна більшість родимок на нашому тілі – це доброякісні пігментні утворення, що не становлять загрози для здоров’я. Проте існують такі родимки, котрі схильні до малігнізації (злоякісного переродження) і можуть дати початок росту ракової пухлини шкіри.

По-новому поглянути на родимки і своєчасно виявити серед них небезпечні дозволяє такий метод дослідження шкірного покриву, як створення карти родимок.

Що таке карта родимок?

Карта родимок або картування шкіри – це персональний моніторинг всіх невусів, які присутні на вашому обличчі та тілі.

І якщо порівнювати, то картування шкіри на апараті FotoFinder – це як цифрова дерматоскопія, але не локальна в зоні однієї родимки, а тотальна в масштабах всього тіла

Створення карти родимок за допомогою пристрою Fotofinder представляє собою найбільш точний цифровий метод вивчення родимок у дерматології на сьогоднішній день.

Інтелектуальна технологія FotoFinder об'єднує фотографування всього тіла та цифрове мапування будь-яких утворень з автоматизованою відеодерматоскопією. Цей двоетапний метод цифрового динамічного контролю отримав визнання від експертів-дерматологів по всьому світу як найбільш вдосконалений у галузі ранньої діагностики меланоми та раків шкіри.

Навіщо та як часто робити карту родимок

250 000 виявлених у світі нових випадків злоякісної меланоми у 2021 році. 57 000 смертей. Як наслідок, рак шкіри є одним із найпоширеніших і смертоносних видів раку у світі протягом багатьох років. Тенденція все ще зростає. І за аналітикою дерматоонкологів до 2040 року кількість випадків може зрости приблизно на 50%, а кількість смертей — до 68%.

Процедура створення карти родимок в Києві та Львові, де знаходиться BOGOMOLETS CLINIC – це:

 • високотехнологічна можливість дізнатися, яка з ваших родимок є потенційно небезпечною;
 • найкращий метод ранньої діагностики меланоми та раку шкіри на стадії in situ (0);
 • малоінвазивна процедура, яка не має жодних протипоказань;
 • якщо немає особливих медичних показань, наші дерматологи зазвичай рекомендують проводити картування шкіри 1 раз на рік;
 • якщо є індивідуальні показання та фактори ризику, картування шкіри виконується з періодичністю раз на 3-6 місяців.

Повторна процедура займає менше вашого часу: система «впізнає» пацієнта та працює вже зі створеною картою родимок, здійснюючи пошук нових та аналіз зміни форм / розмірів новоутворень.

До того ж ми завжди готові запропонувати приємні умови та знижки для пацієнтів, які слідкують за своїм здоров’ям та записуються на повторне картографування.

Карта родимок Bogomolets Clinic

Апарат Fotofinder

Періодичні огляди у дерматолога – та постійний моніторинг. А для комплексного моніторингу пацієнтів з високим ризиком розвитку раку шкіри BOGOMOLETS CLINIC використовує метод цифрового картографування всієї поверхні тіла у поєднанні з дерматоскопією.

Fotofinder для карти родимок Bogomolets ClinicДля цієї процедури у клініці використовується інноваційне обладнання FotoFinder ATBM Master – цифровий автоматизований діагностичний комплекс для дерматоскопії усього тіла пацієнта:

 • повне картографування охоплює до 90% всього шкірного покрову (за винятком волосистої частини голови або ділянок покритих татуюваннями) – і все це менше ніж за 10 хвилин;
 • програмне забезпечення на основі запатентованої системи штучного інтелекту відфільтровує новоутворення пацієнта та розумно організовує їх на одному екрані, сортуючи за локалізацією або категорією – нові, змінені та незмінені;
 •  «мозаїка» фотознімків новоутворень на тілі пацієнта допомагає дерматологу визначити підозрілі новоутворення з першого погляду – і перейти до детальної дерматоскопії за допомогою потужної лінзи зі збільшенням від 20 до 400 раз.

 

Показання до картування шкіри

Серед кандидатів на цю процедуру в обов’язковому порядку мають бути:

 • дорослі та діти, на шкірі яких присутня велика кількість родимок (50-100 і більше);
 • чоловіки та жінки, чия професійна діяльність пов’язана з тривалим перебуванням на сонці (водії, далекобійники, телеоператори, журналісти, аніматори-промоутери, продавці на вуличних ятках і ринках, аграрії, дачники та інші);
 • любителі позасмагати влітку або в солярії;
 • люди, які помічають динамічні зміни своїх родимок (зміна кольору та форми, збільшення в розмірах, поява вкраплень іншого кольору, відчуття свербежу та болю).

Якщо ви знайшли себе в цьому списку – знайдіть також час та можливість відвідати дерматолога і створити карту родимок, адже ціна такої послуги завжди нижча за вартість здоров’я і життя.

Як відбувається картування шкіри

Процедура створення карти родимок триває від 45 до 60 хвилин – за цей час лікар і пацієнт проводять велику дослідницьку роботу, точність результату якої становить 99%:

 1. пацієнт роздягається до спідньої білизни – це необхідно для всебічного огляду шкірного покриву;
 2. за допомогою апарату FotoFinder дерматолог фотографує людину в усіх можливих проекціях (спереду, ззаду, зліва, справа);
 3. після такої фотосесії на під’єднаному до апарата комп’ютері з’являються фотографії всіх без винятку родимок, які присутні на тілі людини – вони мають якість Full HD і збільшення в 20-400 разів;
 4. спеціальна комп’ютерна програма з інтелектуальною технологією порівнює всі отримані зображення – і в разі присутності виявляє серед них «гидке каченя» (так дерматоонкологи називають родимку, яка відрізняється від інших за кольором, формою, розмірами та іншими ознаками злоякісної трансформації);
 5. інтелектуальна технологія аналізує всі фотографії родимок – і сортує їх за локалізацією або категорією (незмінені, змінені, новоутворені).
   

Особливості картування шкіри на апараті FotoFinder

Дерматологи та дерматоонкологи BOGOMOLETS CLINIC в щоденній роботі з пацієнтами використовують апарат FotoFinder ATBM Master.

FotoFinder – це надсучасна цифрова платформа з революційними технологіями візуалізації шкіри, де всі робочі процеси автоматизовано, а програмне забезпечення базується на штучному інтелекті.

Він відрізняється від звичайного оптичного дерматоскопа тим, що дозволяє проаналізувати не якусь конкретну родимку – а всі родимки, які є на тілі. Оптимізовані робочі процеси економлять час лікаря на всіх етапах процедури – від візуалізації шкірного покриву всього тіла до подальшого ведення пацієнта. А інтелектуальні технології дозволяють відстежувати в динаміці повну історію родимки – від первинних фотографій до найменших змін при нових оглядах – і порівнювати стан шкіри до та після лікування.

Здоров’я – це безцінний скарб людини. Не загубити дорогу до здорової шкіри вам допоможе персональна «карта скарбів» – цифрове картографування тіла на апараті FotoFinder. Сучасна високотехнологічна процедура, яка дозволяє дерматологам контролювати найменші зміни родимок, а пацієнтам почуватися в безпеці.

Карта родимок на FotoFinder

Популярні питання про Карта родимок на FotoFinder

Чи може звичайна дерматоскопія показати діагноз, як карта родимок на апараті Fotofinder?

Хоча звичайна дерматоскопія може допомогти в оцінці стану родимок та виявленні ознак патології, конкретний діагноз, особливо в разі підозрілих змін, вимагає поглибленого медичного обстеження. Fotofinder набагато полегшує та робить більш ретельним процес моніторингу та документування змін у родимках. Спрощуючи, таким чином, постановку остаточного діагнозу лікарем-дерматологом.

Ціни на Карта родимок на FotoFinder у Києві

Записатись на консультацію
Цифрове картографування тіла на апараті FotoFinder
4950 грн

Лікарі, що надають цю послугу

Детальніше
Дерматовенеролог, дерматоонколог, к.м.н.
More Button
Дерматовенеролог, дерматоонколог, к.м.н.

Досвід більше 13 років, перша категорія

Записатись на прийом

Інститут дерматології і косметології доктора Богомолець це орієнтований на пацієнта інститут дерматології світового класу, де пацієнтів лікують експерти в галузі медичної та косметичної дерматології, які мають знання у всіх аспектах дерматології

Записатись на консультацію