Лікування куперозу лазером у Києві

Купероз - це патологічне розширення дрібних поверхневих судин обличчя. При цьому стані дрібна капілярна сітка стає видимою неозброєним оком. Зазвичай виникає на щоках, переніссі та крилах носа, рідше на лобі та підборідді.

У людей із куперозом дрібні кровоносні судини обличчя вирізняються недостатньою еластичністю і тонусом. Тож кров, яка має вільно циркулювати та живити м'які тканини обличчя, натомість застоюється в мікроциркуляторному руслі та спричиняє візуальне почервоніння шкіри. Як результат - постійно присутній рум'янець на щоках і носі, який зберігається в будь-яку пору року. Через локальний характер вогнищ розширених судин обличчя ніби вкрите червоними плямами. Іноді через застійні явища плями мають синюшний відтінок.

Окрім нездорового рум'янцю, куперозна шкіра проявляє себе зневодненням і сухістю, підвищеною чутливістю та дратівливістю, інколи свербінням і печінням.

Причини куперозу

Головна причина куперозу на обличчі - це спадковість. Якщо у найближчих родичів присутня генетична слабкість судинної стінки - то дитина матиме цю ж особливість. Можливо, вона проявиться не відразу, а з віком.

Однак далеко не завжди купероз є спадковою особливістю судин. Здебільшого купероз виникає внаслідок уже наявного демодекозу (паразитарного захворювання) або розацеа (рожевих вугрів).

Частою причиною виникнення розширених капілярів на обличчі також є куріння та вживання алкоголю. Іноді цей естетичний дефект розвивається на тлі зловживання такими косметичними послугами, як різноманітні чистки та пілінги, термічні обробки шкіри обличчя та теплові процедури (омолоджувальне гаряче обгортання, сауна, солярій).

Лікування куперозу в Bogomolets Clinic

Дерматологи нашої клініки успішно видаляють розширені поверхневі судини на обличчі та на тілі, використовуючи три варіанти апаратного лікування:

1) лазером Candela VBeam Perfecta.

2) лазером Asclepion QuadroStar Pro YELLOW.

3) світлотерапія за допомогою IPL-системи Lumecca Triton InMode.

Лазерне видалення куперозу здійснюється за допомогою судинних лазерів.Це імпульсний лазер на рідкому барвнику Candela VBeam Perfecta з довжиною хвилі 595 нм (США) та діодний лазер Asclepion QuadroStar Pro YELLOW з довжиною хвилі 577 нм (Німеччина).

Лікування куперозу лазером

Принцип роботи лазерів полягає у вибірковому склерозуванні судин. Реагуючи на лазерне випромінювання, патологічно розширені капіляри склеюються зсередини та вимикаються з місцевого кровотоку. Зменшення почервоніння та покращення кольору обличчя спостерігаються вже після першої процедури. Протягом 1-2 місяців після лазерної терапії організм метаболізує та виводить ці склерозовані судини як непотрібні.

Склерозування судин носа відбувається за допомогою імпульсної світлотерапії IPL-апаратом Triton InMode (Ізраїль). З його допомогою лікування куперозу на носі досягається за 3-5 сеансів, проте супроводжується невеликими ускладненнями у вигляді тимчасового почервоніння та гематом величиною 5-7 мм навколо носа та під носом.

Якщо купероз спровокований демодекозом або розацеа, то насамперед лікується основне захворювання. Тут застосовується медикаментозна терапія. Крім лазера, при розацеа з гнійними висипаннями призначається місцева або системна антибіотикотерапія (зокрема метронідазол). У разі куперозу на тлі ураження шкіри кліщем демодексом для успішного лікування велике значення має детоксикація організму та підвищення імунної реактивності.

Лікування куперозу лазером

Ціни на Лікування куперозу лазером у Києві

Записатись на консультацію
Лазерне лікування судинного новоутворення Ø 3-4 см/1 сеанс
5950 грн
Лазерне лікування судинного новоутворення Ø 2-3 см/1 сеанс
4950 грн
Лазерне лікування судинного новоутворення Ø 1-2 см/1 сеанс
3950 грн
Лазерне лікування судинного новоутворення Ø 0,5-1 см/1 сеанс
2950 грн
Лазерне лікування судинного новоутворення Ø до 0,5 см/1 сеанс
1950 грн

Записатись на прийом

Інститут дерматології і косметології доктора Богомолець це орієнтований на пацієнта інститут дерматології світового класу, де пацієнтів лікують експерти в галузі медичної та косметичної дерматології, які мають знання у всіх аспектах дерматології

Записатись на консультацію