Лазерне омолодження шкіри у Києві

Фракційне лазерне омолодження

Щоб краще зрозуміти, як працює фракційне лазерне омолодження шкіри, подивімося на основні аспекти цієї методики. Це дієвий метод омолодження, який може використовуватися для обличчя, шиї, зони декольте та кистей рук.

Коли ви читаєте про цю процедуру в інтернеті, можливо, зустрічаєте різні назви, такі як фракційне лазерне омолодження, фракційний лазерний термоліз, ДОТ-терапія чи омолодження шкіри за допомогою лазера. Важливо розуміти, що це взагалі одне й те саме – ефективний метод для покращення стану шкіри.

Фракційне лазерне омолодження Bogomolets Clinic

Фракційне лазерне омолодження - це процедура, в основі якої лежить метод дермального оптичного термолізу (ДОТ). У процесі процедури за допомогою лазера виробляються мікропошкодження шкіри одночасно з глибоким прогріванням тканин, прилеглих до зони лазерного впливу.   Унаслідок цього на місці мікропошкоджень відбувається утворення нової шкіри, а прогрівання стимулює синтез нових колагенових і еластинових волокон, що призводить до поліпшення тонусу шкіри і забезпечує стійкий ліфтинг.

Фракційне лазерне омолодження є найефективнішим і найсучаснішим методом омолодження, який з успіхом застосовують для усунення практично всіх дефектів шкіри на будь-яких ділянках обличчя і тіла. 

Завдяки фракційному впливу забезпечується омолодження шкіри без виснаження її ресурсів, швидка регенерація і короткий реабілітаційний період, що є великою перевагою порівняно з іншими, більш травматичними процедурами (серединно-глибокі пілінги, суцільне лазерне шліфування). Це особливо важливо для соціально активних пацієнтів, які не можуть тривалий час перебувати вдома. Тому фракційне лазерне омолодження ще називають "процедурою вихідного дня".

Ця процедура найкраще себе зарекомендувала на обличчі й окремих його частинах, як-от ділянка навколо очей, ділянка "гусячі лапки", ділянка носогубного трикутника. Але вона ефективна не лише для обличчя, а й для інших ділянок тіла: шиї, декольте, кисті рук, для всіх вікових груп, починаючи з 30 років. Результати включають поліпшення коліру шкіри, зменшення зморшок та порозність.

Результати фракційного лазерного омолодження шкіри залежать від досвіду лікаря, обраного апарата та його параметрів. Важливо питати лікаря про використаний апарат і розмір мікротермальної зони (МТЗ), яка впливає на інтенсивність процедури та тривалість відновлення.

А як потім приємно бачити результати своєї роботи, коли змінюється колір шкіри і стає молочно-білим, коли відходять у небуття дрібні та середні зморшки і значно зменшується пористість шкіри. І як після всього цього не порадити процедуру фракційного лазерного омолодження шкіри своїм добрим знайомим і близьким?

Лазерне омолодження у Києві в Bogomolets Clinic

Назвемо загальні етапи та особливості процедури фракційного лазерного омолодження у нашій київській клініці.

Підготовка до процедури:
Лікар проведе консультацію та оцінку вашого типу шкіри, проблемних ділянок та очікуваних результатів. Зазначить особливості процедури та надасть необхідні рекомендації щодо підготовки.

Процедура фракційного лазерного омолодження:
Шкіра буде піддана впливу лазерних променів, які створюють мікроскопічні термічні зони. Ці зони стимулюють регенерацію колагену та збуджують процеси відновлення шкіри.

Час процедури:
Залежно від обсягу та зон обробки, процедура може займати від 30 хвилин до кількох годин.

Реабілітаційний період:
Може виникнути червоніння, набряк, легке шипіння або подразнення, що зазвичай зникає протягом декількох днів. Захист від сонця та використання спеціальних косметичних засобів може бути рекомендовано для оптимального відновлення.

Кількість сеансів:
Зазвичай рекомендується серія процедур, зазвичай від 2 до 4, для досягнення максимальних результатів.

Показання до проведення лазерного омолодження

Лазерне омолодження рекомендоване для наступних проблем зі шкірою, які потребують лікування та покращення стану:

 • зморшки і в'ялість шкіри;
 • зниження тонусу та еластичності шкіри;
 • суха, стоншена шкіра;
 • зміни рельєфу шкіри (нерівності, рубці після вугрової хвороби);
 • "мішки" і зморшки під очима, "гусячі лапки", нависання шкіри над верхньою повікою;
 • шкіра з розширеними порами і підвищеним відділенням шкірного сала;
 • пігментні плями;
 • ділянки грубої, ороговілої шкіри (область ліктьових і колінних суглобів).

Для проведення процедури лазерного омолодження застосовується сучасна лазерна система SmartXide DOT, яка генерує лазерне випромінювання СО2, використовуючи найбільш інноваційні технології. Під час роботи з лазером SmartXide DOT у лікаря є можливість вибору параметрів лікування залежно від характеру змін шкіри та зони, де буде проводитися омолодження.

Переваги фракційного лазерного омолодження

Такий тип лазерного омолодження має численні переваги, серед яких найвагоміші:

 • видимий ефект після першої процедури;
 • мінімальний період реабілітації (2-3 дні);
 • можливість проводити омолодження будь-яких ділянок обличчя і тіла, зокрема навколо очей, ділянку шиї та декольте тощо;
 • мінімальний дискомфорт під час процедури (відчуття легкого печіння);
 • простий післяпроцедурний догляд;
 • можливість користуватися декоративною косметикою (пудра, тональний крем) з 3-го дня після процедури.

Протипоказання для проведення лазерного омолодження

Хоча лазерне омолодження є високоефективною процедурою, існують деякі протипоказання, при яких воно може бути необхідно відкласти чи взагалі відмовитися. До таких протипоказань відносяться:

 • вагітність;
 • період годування груддю;
 • системні захворювання сполучної тканини;
 • гострі захворювання і хронічні захворювання у фазі загострення;
 • прояви герпесу;
 •  пошкодження шкіри.

Післяпроцедурний догляд за шкірою

Догляд за шкірою після лазерного омолодження є важливою частиною процесу відновлення. Ось деякі рекомендації для оптимального догляду:

 • у день процедури уникати потрапляння води на шкіру, оброблену лазером;
 • протягом перших 3-х днів після процедури наносити на шкіру протизапальний крем 2-3 рази на добу;
 • протягом тижня після процедури уникати відвідування лазні, сауни, басейну. Не приймати гарячий душ;
 • не рекомендується засмагати протягом місяця після процедури (можлива поява пігментацій);
 • наносити на шкіру зволожувальний крем вранці та ввечері з 4-го дня після процедури протягом місяця.

Лазерне омолодження фото до і після Bogomolets Clinic

Фракційне лазерне омолодження передбачає проведення від однієї до 4-5 процедур з інтервалом 3-4 тижні. Кількість процедур визначається індивідуально, залежно від стану шкіри пацієнта. Ефект омолодження оцінюють через 3 тижні, видимий ефект відзначається вже після першої процедури. Тривалість ефекту зберігається до 3-х років. У деяких випадках рекомендується проводити підтримувальні процедури - 1 раз на півроку або на рік.

Ласкаво просимо на лазерне омолодження у Києві в дерматологічну клініку Bogomolets Clinic, в якій професійні лікарі-косметологи роблять чудеса з вашої шкіри на найсучаснішому лазерному обладнанні.

Лазерне омолодження шкіри

Популярні питання про Лазерне омолодження шкіри

Як діє лазер на шкіру обличчя?

Лазер впливає на шкіру, викликаючи хімічну реакцію та утворення вільних радикалів, що перешкоджає життю бактерій і посилює вироблення колагену та еластину, роблячи шкіру здоровішою та пружнішою.

Коли можна вмиватися після лазерного омолодження?

Рекомендується не вмиватися в перші 2 дні після процедури (можна м'яко протирати шкіру фіз. розчином або іншим засобом, рекомендований фахівцем). Не рекомендується використовувати декоративну косметику, поки є скоринки або великі лущення на шкірі.

Скільки тримається набряк після лазерного омолодження?

Почервоніння та незначний набряк, які в деяких випадках можуть з'явитися та залежать від вашого типу шкіри та параметрів процедури, зникнуть через 1-2 дні.

Записатись на прийом

Інститут дерматології і косметології доктора Богомолець це орієнтований на пацієнта інститут дерматології світового класу, де пацієнтів лікують експерти в галузі медичної та косметичної дерматології, які мають знання у всіх аспектах дерматології

Записатись на консультацію