Консультація трихолога у Києві

Трихоскопія фото Bogomolets Clinic

Волосся – це друге після обличчя, що помічають в людині оточуючі. Як і шкіра, волосся здатне повідомляти нам про негаразди зі здоров’ям. Коли воно стає ламким, сухим і тьмяним або взагалі випадає – це може бути самостійною проблемою або дерматологічним проявом того чи іншого захворювання, яке потрібно діагностувати та лікувати.

Про здоров’я цього чарівного придатку шкіри дбає лікар-трихолог. Як спеціаліст вузького профілю, він може визначити конкретну косметичну проблему, а при підозрі на первинне захворювання – направити пацієнта до іншого лікаря (дерматолога, ендокринолога).

Тому консультація трихолога у Києві - це важливий крок, якщо ви хочете мати здорове і гарне волосся.

Чому випадає волосся

Випадіння – це звичайний цикл життя волосся, але лише у випадку фізіологічної норми. В нормі у людини випадає до 50, максимум 100 волосин на добу – це обумовлено природною зміною фаз росту волосяного фолікулу.

Про втрату волосся ми говоримо в тих випадках, коли обсяг випадіння перевищує норму 50-100 волосин і призводить до помітного порідіння та утворення залисин. До основних причин випадіння волосся належать:

 • генетична схильність до раннього облисіння (андрогенетична алопеція);
 • порушення гормонального фону;
 • стрес (в тому числі постковідний синдром, посттравматичний стресовий розлад у військових і цивільних під час війни);
 • незбалансоване харчування з дефіцитом вітамінів та мікроелементів (зокрема, вітамінів групи В, заліза, цинку, біотину, селену, міді);
 • автоімунні захворювання;
 • сезонне випадіння волосся (навесні та восени, коли скорочується світловий день та виникає дефіцит природного вітаміну Д).

TRICHOLOGY CENTER у Києві – ваш шлях до здорового та красивого волосся

TRICHOLOGY CENTER – це спеціалізований лікувально-діагностичний центр, створений на базі BOGOMOLETS CLINIC. Ми працюємо з різноманітними патологічними станами волосистої частини голови і суттєво покращуємо стан волосся навіть при складному анамнезі та генетичних захворюваннях. 

Наші трихологи у Києві як ніхто інший розуміють, що волосся – це важлива частиною нашого зовнішнього вигляду, символ естетичності та ознака гарного самопочуття. Проте в сучасному світі зі стресами та екологічними проблемами догляд за волоссям став важливішим, ніж будь-коли раніше. Поява лупи, ламкість, втрата волосся – це проблеми, які не можуть бути ігнорованими. А самолікування часто призводить до подальшого ускладнення ситуації.

Чому консультація трихолога така важлива?

Консультація трихолога – це перший та найважливіший крок на шляху до здорового та красивого волосся. Лікар-трихолог – це фахівець вузького профілю, який спеціалізується на діагностиці та лікуванні проблем, пов'язаних із волоссям та шкірою голови, володіє глибокими знаннями та експертизою у цій галузі і може надати індивідуальні рекомендації та лікування.

Професійна діагностика: трихолог проведе детальний аналіз стану вашого волосся та шкіри голови, використовуючи сучасні методи та обладнання для точної діагностики.

Визначення причин проблем: трихолог допоможе визначити причини проблем з волоссям (стрес, погана харчування, гормональні розлади або інші фактори) для визначення правильного подальшого лікування.

Профілактика: під час консультації трихолог надає рекомендації щодо профілактики та догляду за волоссям, щоб ви могли підтримувати їх здоров'я й красу довготривало.

Коли потрібно звернутися до трихолога

Приводом візиту до лікаря-трихолога мають стати такі зміни:

 • волосся втратило природний блиск, стало сухим і січеться на кінчиках;
 • волосся швидко масніє, скорочуючи інтервали між миттям голови;
 • турбує свербіж шкіри голови;
 • з’явилася лупа (себорейний дерматит);
 • волосся почало випадати і поріділо;
 • виникли вогнища облисіння.

Як підготуватися до консультації трихолога

Перед прийомом у трихолога варто дотримуватися простих правил, це допоможе лікарю об’єктивно оцінити стан волосся та шкіри голови:

 • в день прийому не потрібно мити голову;
 • за добу до прийому потрібно відмовитися від використання спреїв для полегшення розчісування, фіксуючих лаків та пінок для стайлінгу;
 • не менше ніж за тиждень варто утриматися від фарбування, термоукладки та хімічної завивки – бо ці процедури змінюють природну структуру волосся і травмують його.

Здавати спеціальні аналізи не потрібно, варто лише узяти з собою всі наявні медичні висновки та попередні аналізи – адже оцінка загального стану здоров’я може допомогти в пошуку причин випадіння волосся (особливо якщо це консультація трихолога онлайн і ви за певних обставин не можете приїхати на очний прийом).

Як проходить консультація трихолога

Прийом у трихолога триває близько 30-60 хвилин, протягом цього часу відбувається:

 1. аналіз скарг пацієнта;
 2. збір анамнезу (у тому числі інформації про ваші засоби догляду за волоссям та ліки/добавки, які ви приймаєте);
 3. огляд волосистої частини голови за допомогою цифрового трихоскопа.

Повторна консультація в більшості випадків непотрібна. Але за наявності індивідуальних показань і супутніх дерматологічних захворювань шкіри голови (псоріаз, екзема) може знадобитися повторний огляд через 3 місяці.

Трихоскопія фото Bogomolets Clinic

Трихоскопія під час консультації трихолога

Трихоскопія – це високоточний метод діагностики стану волосся та шкіри голови, який дозволяє трихологам візуалізувати структуру волосся під мікроскопічним збільшенням. Таке обстеження надає докладну інформацію про здоров'я та стан цих важливих атрибутів нашого зовнішнього вигляду.

Під час трихоскопії трихолог використовує спеціальний прилад – трихоскоп, обладнаний потужною оптичною системою, що забезпечує збільшення від 10 до 1000 разів. Це дозволяє детально розглянути волосся та шкіру голови на моніторі комп'ютера, отримуючи високоточні макрофото окремих волосків та структури шкіри голови.

Переваги трихоскопії

Точність діагностики: трихоскопія надає високоточну інформацію про стан волосся та шкіри голови, що дозволяє виявити навіть найменші аномалії або проблеми.

Планування лікування: базуючись на даних трихоскопії, трихолог може розробити індивідуальний план лікування або рекомендації для покращення стану волосся та шкіри голови.

Моніторинг прогресу: трихоскопія дозволяє фіксувати зміни у стані волосся і шкіри голови під час лікування, що сприяє контролю та коригуванню лікувальних заходів.

Що отримує пацієнт після консультації трихолога

Побувавши на прийомі у трихолога, пацієнт вже має чіткий план подальших дій, оскільки:

 • дізнається про істину причину погіршення якості та структури волосся саме в його випадку;
 • отримує індивідуальні поради щодо домашнього догляду за волоссям;
 • отримує рекомендації щодо вибору оптимального методу лікування в клініці;
 • може отримати направлення на дообстеження до суміжного спеціаліста, якщо проблеми з волоссям викликані супутнім захворюванням.

Методи лікування волосся у Києві в BOGOMOLETS CLINIC

Лікарі трихологи у Києві в TRICHOLOGY CENTER застосовують найбільш сучасні, ефективні та безпечні методи лікування та естетичної корекції волосистої частини голови:

 1. Пересадка волосся безшовним методом FUE – це прогресивна малоінвазивна трансплантація власного волосся пацієнта з більш густих ділянок в проблемні зони.
 2. Мікропігментація скальпа SMP – це малоінвазивний метод естетичної корекції, який надає візуальної густоти рідкому волоссю або імітує ріст волосся у пацієнтів з облисінням.
 3. Плазмотерапія волосистої частини голови або PRP-терапія – це ін’єкційний метод лікування збагаченою тромбоцитами плазмою пацієнта, яка активує природні фактори росту волосся.
 4. Мезотерапія волосистої частини голови – це делікатна мікроін’єкційна методика, яка за допомогою поживних мезококтейлей покращує живлення волосяних фолікулів і стимулює ріст нового волосся.
 5. Пілінг шкіри голови – це глибока професійна чистка, яка ефективно позбавляє надлишків шкірного сала, лупи, кератозних нашарувань і готує волосисту частину голови до ін’єкційної терапії або малоінвазивної хірургії.

Як записатися на консультацію трихолога у Києві?

TRICHOLOGY CENTER працює у Києві та Львові. Ви можете записатися на консультацію трихолога у Києві будь-яким зручним способом: за допомогою форми нижче, прямого або зворотнього звʼязку, а також за допомогою месенджерів. Ми розуміємо, наскільки важливо мати здорове та красиве волосся – і готові надати вам всебічну підтримку на цьому шляху.

Місія трихологів TRICHOLOGY CENTER – щоб краса була невід’ємною складовою здоров’я! Тому не відкладайте догляд за волоссям на потім. Звернення до трихолога – це ваш перший крок до здорового та красивого волосся. Дозвольте собі насолоджуватися гарним виглядом та підтримувати впевненість у собі. Запишіться на консультацію прямо зараз – та розпочніть ваш шлях до здорового волосся вже сьогодні.

Консультація трихолога

Популярні питання про Консультація трихолога

Які хвороби лікує лікар трихолог?

Лікар трихолог спеціалізується на лікуванні різноманітних захворювань, пов'язаних з волоссям та волосистою частиною голови. Це включає такі стани, як алопеція (облисіння) у всіх її формах, себорейний дерматит, псоріаз волосистої частини голови, фолікуліт, а також різні порушення форми та структури волосся, такі як трихоклазія (косість), трихоптилоз (розділення волосся), трихонодоз (волосяна вузлистість) та трихотортоз (розрідження волосся). Крім цього, лікар трихолог може лікувати інші патологічні стани, пов'язані з волоссям та шкірою голови. Це спеціалізований фахівець, який надає комплексне лікування і рекомендації з метою покращення стану волосся та шкіри голови.

Ціни на Консультація трихолога у Києві

Записатись на консультацію
Консультація лікаря-трихолога повторна (протягом 3 місяців)
Консультація лікаря-трихолога
1100 грн

Лікарі, що надають цю послугу

Детальніше
Дерматовенеролог, трихолог
More Button
Дерматовенеролог, трихолог

Досвід більше 7 років

Трихолог-трансплантолог, Дерматовенеролог
More Button
Трихолог-трансплантолог, Дерматовенеролог

Досвід 11 років, вища категорія 

Записатись на прийом

Інститут дерматології і косметології доктора Богомолець це орієнтований на пацієнта інститут дерматології світового класу, де пацієнтів лікують експерти в галузі медичної та косметичної дерматології, які мають знання у всіх аспектах дерматології

Відгуки пацієнтів

Залишити відгук
Всі відгуки
Трихологія
Роман
5

Я отримав ЧМТ 2 роки тому, маю пластику титановою пластиною і як наслідок великий рубець, який мені приносив значний косметичний і більше... -"дискомфорт", адже там не росло волосся . Пройшло півтора роки, я багато читав про пересадку волосся, вивчав, де і в яких краінах роблять пересадку у рубець, який дають процент росту пересадженого волосся у рубцець, скільки коштує. Я знайшов такого лікаря у нас в Україні. Це доктор трансплантолог, трихолог Margarian. Велике дякую йому і його команді, я б сказав, що це дуже "ювелірна робота», адже я був у свідомості і розумів, що 7 годин вони по міліметрах пересаджують мені волосся. Пройшло 3 місяці після операції і у мене почало рости волосся. Зараз 5-й місяць, волосся все більше. Мій лікар раз у місяць мене оглядає, виконую всі його рекомендації, мені дуже легко з ним спілкуватись, він завжди відповідає на моі запитання. Доктор Margarian справжній професіонал. Щиро йому дякую, рекомендую.

Записатись на консультацію