Лікування гемангіом лазером у Києві

Гемангіома - це судинне новоутворення, яке для 10% малюків віком до 1 року стає першим у житті діагнозом. Починаючись з малопомітної рожевої плями або проявляючись одразу після народження, гемангіома здатна досягати значних розмірів і проростати вглиб тканин. Ця яскраво-червона пухлина, схожа на родиму пляму, викликає страх у батьків - а згодом і психологічні комплекси у дитини.

Лікування гемангіом лазером

Дерматологи Bogomolets Clinic пропонують батькам і малечі власний підхід до лікування гемангіоми: без болю, операційних розрізів і рубців. Домагатися успішних і високоестетичних результатів нам допомагають 25-річний досвід, екстемпоральні препарати за авторським рецептом лікарки Богомолець і щира любов до українських малюків.

Гемангіома - судинна пухлина, яка успішно лікується

Гемангіома, також вроджена гемангіома, інфантильна гемангіома або гемангіома новонароджених, - це доброякісна судинна пухлина вродженого або набутого характеру. Зазвичай виникає як одиничне новоутворення, але також трапляються випадки множинної гемангіоми в кількості від 5 дрібних вогнищ (множинний гемангіоматоз).

Гемангіома на шкірі сформована шкірними і підшкірними судинами, які забезпечують фазу активної проліферації і швидке збільшення пухлини протягом перших 12 місяців життя (до віку 1 року). Зростання може відбуватися як поверхнево, збільшуючи розміри новоутворення завширшки (капілярна гемангіома), так і глибоко, надаючи опуклість у висоту (кавернозна гемангіома).

Діагностика гемангіоми

 Діагноз ставиться виходячи з клінічного огляду. Дерматоскопія дозволяє виконати диференціальну діагностику гемангіоми, що відрізняє дане новоутворення від судинних невусів і мальформацій: невуса Унни (винної плями), родимої плями.

Якщо гемангіома підлягає видаленню, ми призначаємо маленькому пацієнту УЗД на апараті ультразвукової діагностики Bogomolets Clinic для визначення глибини проростання.

Лікування гемангіоми у дітей у Bogomolets Clinic

Дерматологи нашої клініки чудово лікують гемангіому у дітей, а також її ускладнення у вигляді виразок. Наші лікарі застосовують у щоденній практиці сучасні американські та європейські протоколи лікування. Відповідно до колишніх протоколів педіатричної практики, при гемангіомі призначалося лише динамічне спостереження без консервативної терапії, а важких випадках – хірургічне висічення під загальним наркозом. Але наша лікарська тактика та досвід підтверджують, що краще застосовувати місцеву терапію, ніж не діяти в очікуванні регресії та чекати на ускладнення.

Гемангіомам властива спонтанна регресія – але це відбувається лише після першого року життя. А за рік пухлина проходить фазу активного зростання та встигає прорости вглиб. Тому немовлятам до 1 року ми рекомендуємо місцеву медикаментозну та лазерну терапію.

Наші дерматологи проводять сучасне терапевтичне лікування гемангіоми, уникаючи бездіяльності та травматичного хірургічного видалення на користь наступних методів:

  • Медикаментозна терапія – включає бета-блокатори місцевої дії (анаприлін, тимолол). Спеціально для маленьких пацієнтів професор Ольга Богомолець створила гель "OLGEM";

  • Лазерна терапія – використовується абляційний судинний лазер VBeam Perfecta із довжиною хвилі 595 нм (Candela, США). Ми підключаємо лазер відразу або в тих випадках, якщо через місяць терапії немає регресу. При комбінованому застосуванні лазер підсилює абсорбцію та терапевтичну дію мазі.

Лікування гемангіом лазером

Вибір методу та тривалість лікування залежать від активності гемангіоми. Якщо гемангіома плоска та поверхнева – вистачає 4 місяці терапії. Якщо гемангіома опукла і встигла прорости углиб – терапія розтягується на 8-12 місяців.

Лікування гемангіоми бета-блокаторами за рецептом доктора Богомолець у комплексі з лазерною терапією забезпечує чудовий результат. Після терапевтичного лікування спостерігається зупинка росту пухлини, патологічні тканини розсмоктуються, вогнище пігментації світлішає, з'являється ріст волосся – шкірний покрив повністю відновлюється до здорового стану.

Наші дерматологи з радістю чекають на ваших малюків на прийом. Адже здорова дитина робить щасливими не лише батьків – а й лікарів, які зуміли її вилікувати.

Лікування гемангіом лазером

Ціни на Лікування гемангіом лазером у Києві

Записатись на консультацію
Лазерне лікування судинного новоутворення Ø 3-4 см/1 сеанс
5950 грн
Лазерне лікування судинного новоутворення Ø 2-3 см/1 сеанс
4950 грн
Лазерне лікування судинного новоутворення Ø 1-2 см/1 сеанс
3950 грн
Лазерне лікування судинного новоутворення Ø 0,5-1 см/1 сеанс
2950 грн
Лазерне лікування судинного новоутворення Ø до 0,5 см/1 сеанс
1950 грн

Лікарі, що надають цю послугу

Детальніше
дерматоонколог, дерматовенеролог, д.м.н., професор
More Button
дерматоонколог, дерматовенеролог, д.м.н., професор

Досвід більше 33 років

Дерматовенеролог, онколог-спеціаліст, спеціаліст УЗД шкіри
More Button
Дерматовенеролог, онколог-спеціаліст, спеціаліст УЗД шкіри

Основний професійний інтерес – дерматоонкологія, дерматоскопія, лікування судинних пухлин та новоутворень

Спеціаліст з лазерної епіляції, лазерної медицини
More Button
Спеціаліст з лазерної епіляції, лазерної медицини

Досвід  більше 28 років

Записатись на прийом

Інститут дерматології і косметології доктора Богомолець це орієнтований на пацієнта інститут дерматології світового класу, де пацієнтів лікують експерти в галузі медичної та косметичної дерматології, які мають знання у всіх аспектах дерматології

Записатись на консультацію