Відгуки

Залишити відгук
Наталя
5

Дуже рада, що отримала онлайн- консультацію у дерматолога Інжиянц Т.А.Дуже все професійно, доброзичливо. Мій діагноз мною вистпвленний не підтвердилася і я не зашкодила собі само лікуванням. Клініка вирішала моє питання за три години. Дуже благодарна.

Олена
5

Хотілося б відзначити високий професіоналізм та чутливе ставлення до проблеми пацієнта Коваль Олени Михайлівни. Маючи попередній досвід звернень до спеуіалістів в інших приватних клініках, особливо приємно відчути себе в руках справжнього лікаря. Дуже вдячна.

Дерматоонкологія
Валерія
5

Хочу висловити величезну ПОДЯКУ лікарю Коваль О.М. Прийшли з одним конкретним запитанням, а цей прекрасний спеціаліст побачив окрім очевидного маленьку непримітну цяточку, яка виявилася меланомою. Ніколи б не звернули уваги!Ми з мамою дуже вдячні за уважність та людяність. Як же вчасно ми звернулись, і який чудовий лікар нам трапився!
З надією чекаємо на операцію також в клініці Богомолець.
P.S. Хірург також прекрасна, обов'язково потім напишемо і про неї.
Дякуємо колективу кліники!

Алла Мокринська
5

Я щиро вдячна Усенко Галині Дмитрівні за її високий професіоналізм і щире ставлення до людей. Її поради завжди приносять чудовий результат. З повагою Алла Мокринська

Алла Мокринська
5

Я вдячна касиру Наталії за доброзичливість і щире ставлення до людей. Завжди відповідає чемно і з щирою посмішкою. З повагою Алла Мокринська

Олександра
5

Лікар Свистак Ганна Павлівна, приємна та уважна. Відповіла на всі питання, назначила лікування. Але про ефект лікування, ще рано говорити.

Світлана
5

Дуже вдячна Богомолець Ользі Вадимівні за онлайн-консультацію, Грищенку Роману за обстеження та Островерхому Андрію за видалення ботриомікоми. Ви професіонали від Бога! Сину 7 років, ми провели в клініці 1,5 години! Дитина навіть не скривилася від болю. Удачі Вам, клініку рекомендую!

Відгуки
Відгуки — Фото 1
Лариса
5

Дуже вдячна лікарю Островерхому Андрію Павловичу за його професіоналізм і чуйність. Бажаю Вам міцного здоровʼя і також всьому персоналу клініки!

Катерина
5

Я просто в захваті від клініки! Моментально записали, провели детальне обстеження, та видалили утворення. І дерматолог, і хірург надали максимум інформації, запропонували декілька можливих варіантів, все пояснили. Я дуже вдячна за професійну допомогу. І завдяки просвітній роботі клініки я в принципі звернула увагу на зміну родимки і прийшла на обстеження - плакати по місту, відео на ютьюб дали мені знання, які ознаки можуть бути небезпечними.

Віталій
5

Чудові фахівці!

Марина
5

Спасибо нашему замечательному доктору Коваль Ольге Михайловне.Привела на приём дочку по поводу невуса,доктор посмотрела всего ребёнка с головы до ног,каждый элемент,очень внимательно,плюс дала советы по поводу ухода кожи с акне.Проконсультировала по поводу уходовой и лечебной косметики.Очень грамотный специалист и просто ухоженная и красивая женщина,глядя на которую хочется ухаживать и за собой🥰

Світлана
5

Хочу висловити свою вдячність лікарю Ірині Олександрівні Кріщенко та відзначити її вміння почути пацієнта, надати рекомендації, створити зв'язок і довіру між лікарем і пацієнтом, а також відмітити важливу роль особистих медичних асистентів у діловому спілкуванні Світлани та Лілії.

Записатись на консультацію