Відгуки

Залишити відгук
Вадим
5

Дякую за якісну консультацію, одразу відчувається професіоналізм та компетентність лікаря Ольги Вадимівни. Все пояснила, що бажав. Буду працювати і в подальшому. Дякую

Романюк Тетяна Валеріївна
5

Щиро дякуємо Богомолець Ользі Вадимівні за її професіоналізм і індивідуальний підхід до кожного пацієнта. Ми лікували в донечки гемангіому,консультувались онлайн,лікар все доступно і покроково пояснила як будемо лікувати і якого резутату очікувати.Ми звернулись коли малечі було 2 місяці,гемангіома була досить помітна і швидко збільшувалась,але як тільки ми розпочали лікування, результ не заставив себе чекати,гемангіома стрімко почала зменшуватись і змінювати колір на світліший,нашому щастю не було меж. Ми дуууже задоволені результатом,за 8 місяців лікування її не озброєним оком не видно,а саме головне що лікування без хірургічних втручань,без шкідливих препаратів і взагалі для дитини безболісно. Ще раз щиро Вам дякуємо .

Відгуки
Віта
5

Переглянувши ролик Ольги Богомолець у тік-тоці про обовʼязкову перевірку ʼпідозрілихʼ родимок, зрозуміла, що на голові мого чоловіка є саме така родимка, відразу ж записались на прийом до дерматолога Кравець Кіри Ігорівни, яка і підтвердила наші побоювання та направила до хірурга Терелюка Григорія Володимировича, якому ми безмежно вдячні за проведені операції та чудове ставлення до своїх пацієнтів. Григорій Володимирович уважний, чуйний лікар своєї справи, дякуємо Вам і всьому персоналу клініки! Вдячних вам пацієнтів!

Відгуки — Фото 1
Лілія
5

Дуже рада, що обрала саме BOGOMOLETS
CLINIC. Клініка вищої категорії. Вімінні умови , привітний персонал, чудові лікарі, уважні медсестри, гарне ставлення до пацієнтів. Особливо хочу висловити свою подяку дуже уважному , компетентному та професіоналу своєї справи Терелюку Григорію Володимировичу за чудово проведену операцію та цінні вказівки. Дуже всім дякую. Бажаю здоров'я.

Інна
5

Хочу щиро подякувати Ользі Вадимівні за те що допомогла нам вилікувати гемангіому нашій донечці. Вперше як почули діагноз який поставили нашій дитині у 2 місяці були у ступорі… і всі нам казали або чекати або операція! І як добре що ми почали читати інформацію про гемангіому, як лікувати, що робити, натрапили на відео Ольги Вадимівни, де вона розказує, що це можна вилікувати без операцій і купи втраченого часу!
Зараз нам 1,3 роки і ми спільними зусиллями вилікували нашу дівчинку!
Так, часу пройшло не мало, коштів так само, але головне що є результат!
Хочу порадити всім батькам у кого є така проблема - не чекайте!
Щиро дякуємо Ользі Вадимівні та вашій команді за допомогу та високий професіоналізм!

Володимир
5

Хочу висловити слова вдячності за лікування гемангіоми у доньки. В два місяці було виявлено дві гемангіоми, які швидко росли. Відразу звернулися за консультацією до Ольги Вадимівни і розпочали лікування. Пройшло трохи менше року і гемангіом вже майже не стало. Комунікація велась завжди на високому рівні, ставлення дуже приємне. Чудово мати справу з професіоналами. Всім рекомендую

Ірина Цалпінська
5

Висловлюю слова вдячності лікарю Солярику Володимиру Валерійовичу, лікарю Василенко Ользі Володимирівні, лікарю з ультразвукової діагностики Грищенку Роману Вадимовичу, операційній медичній сестрі Мироненко Ірині за професіоналізм та увагу до мене. Хочу відзначити високу культуру обслуговування пацієнтів та подякувати всьому колективу клініки. З повагою Ірина Цалпінська. 01.03.2024

Надія
5

Звернулись на консультацію до лікаря Грищенко Романа. Лікар уважний, консультація була зрозуміла, призначене лікування, лікар пояснив все на прикладах, все зрозуміло, допомогав з дитиною. Для мене, як для мами, такий прийом заслуговує найвищої оцінки. Загалом задоволена обслуговуванням клініки, адміністратори привітні, уважні, усміхнені. Дякую!

Вікторія
5

Хочу залишити свій вдячний відгук від імені маленького пацієнта Тимофійчика. У мого сина гемангіома на лобі була з народження, у віці 3 місяці лікар в іншій лікарні наполягав на терміновій операції, так як гемангіома швидко росла. Але ми дізналися про клініку Богомолець і розпочали лікування в Ольги Вадимівни. Лікар нас запевнила, що результат буде чудовий і без операції. Пройшов рік і гемангіома зовсім непомітна. Тому щиро раджу цю лікарню батькам, які теж в пошуках найбільш комфортного, безболісного лікування для своїх діток, і головне - ефективного. Ольги Вадимівна та колектив лікарні дуже приємні люди та гарні спеціалісти.

Аліна
5

Дуже сподобалась онлайн консультація з лікарем Інжиянц Тамарою Артемівною

Галина
5

Чудові лікарі клініки - Тамара Артемівна Інжиянц та Олена Олегівна Добко - допомогли моїй 87-річній мамі пройти нелегкий шлях від діагностики і операцій до одужання. Щиро вдячні їм за розуміння та терпіння, за теплі слова підтримки, за поради, за весь час «на зв’язку», за доброту та делікатність, за професіоналізм!
Також дякуємо персоналу клініки, і зокрема Ользі Вадимівні Богомолець - за можливість отримати фахову допомогу саме у Львові, в затишній атмосфері та особливій аурі українських орнаментів. 12.02.2024

Олександра
5

Хочу висловити слова вдячності Островерхому Андрію Павловичу та Грищенко Роману Вадимовичу за професійне вирішення моїх проблем зі шкірою. Спеціально приїзжаю до них з іншої країни. Найкращі лікарі та професіонали!

Записатись на консультацію