Про нас
Про нас — Фото 1
Про нас — Фото 2
Про нас — Фото 3
ДОСВІД. ЕКСПЕРТНІСТЬ. ДОВІРА

BOGOMOLETS CLINIC є експертою клінікою, яка спеціалізується на  діагностиці та лікуванні захворювань та новоутворень шкіри у дорослих і у дітей. Досвід та експертність лікарів BOGOMOLETS CLINIC дозволяє встановлювати діагнози у найскладніших випадках. У клініці працюють і консультують кандидати медичних наук, доктори медичних наук, професори, проводяться консиліуми. Хірурги та комбустіологи клініки проводять надзвичайно складні операції: пересадка шкіри, мікрографічна хірургія по Mohs, реконструктивна пластична хірургія.

Від заснування BOGOMOLETS CLINIC обладнується передовою, сучасною безпечною та точною апаратурою, що дозволяє швидко та чітко поставити діагноз, вести постійний моніторинг та здійснювати якісне лікування.

Саме такий підхід у поєднанні з експертністю лікарів дозволяє досягати найкращого лікування та визнання пацієнтів, професійної спільности.

Для мене медицина – це тільки розум, де все чітко і емоціям немає місця, на них немає права. Адже пацієнти чекають від мене не співчуття і сліз, а єдино правильного рішення, яке збереже їм життя і здоров'я. Права на помилку я собі не даю - і того ж вимагаю від усіх тих, хто зі мною працює

Богомолець Ольга Вадимівна
Про нас — Фото 4
28 років

Бездоганної репутації

14 000

Діагностованих випадків меланоми та раків шкіри

175 000

Консультацій щорічно

30 000

Проведених операцій

Про нас
Про нас — Фото 1
Чому нас обирають?
Лікарі – експерти

У клініці працюють і консультують кандидати медичних наук, доктори медичних наук, професори, проводяться консиліуми

Інноваційне обладнання

Завдяки чому лікарі швидко та чітко ставлять діагноз, ведуть постійний моніторинг та здійснюють якісне лікування

Власна лабораторія

Сучасне обладнання та провідні патологи забезпечують отримання результату досліджень від 2 днів - швидше будь-якої іншої клініки в Україні

Дбаємо з любов’ю

Основна місія BOGOMOLETS CLINIC – порятунок життів, турбота про кожного пацієнта та бездоганний сервіс

Відгуки пацієнтів
Залишити відгук
Всі відгуки
Володимир
5

Отримавши просту та зрозумілу консультацію від лікаря, я відразу вирішив що буду робити трансплантацію волосся. Одним з визначних факторів у розумінні процесу була наявність фотографій і відео проведених вже трансплантацій у соцмережах лікаря. Після збирання низки аналізів ми визначили дату операції, а лікар у свою чергу надав детальне поясненням по кожному етапу процедури і часу що це займатиме. В день операції мене зустріла привітна команда експертів, що розвіяли всі переживання та забезпечили всім необхідним щоб мій досвід був позитивним. Перший час після трансплантації голова потребувала дбайливого догляду і накладала деякі обмеження, проте місяць потому вже не було жодних проблем і життя повернулось до стандартної рутини. Протягом наступних двох місяців я почав спостерігати видимі покращення у густині ділянки куди засаджувалось волосся. Особлива подяка за те, що лікар навіть після операції спостерігає кожного місяця за прогресом, дає поради і робить знімки щоб краще відслідити зміни. Буду радий рекомендувати цю неймовірну команду й іншим друзям що мають схожу проблему з облисінням.

Наталія
5

Я довгий час користуюсь послугами клініки Богомолець, де працюють професійні та чуйні лікарі. Але особливо хочу відмітити професійність, увагу, людяність, чуйне ставлення лікаря-хірурга Драник Жанни Миколаївни. Дякую лікарю, бажаю Вам благополуччя та всього найкращого. З вдячністю та повагою Ваніна Н.П.

Наталія
5

Щиро дякую Коваль Олені Михайлівні за високий професіоналізм!!!
Вона допомогла мені подолати проблему,від якої я страждала багато років.Я безмежно вдячна і впевнено рекомендую саме цього лікаря!!!!

Записатись на консультацію