Про нас
Про нас — Фото 1
Про нас — Фото 2
Про нас — Фото 3
ДОСВІД. ЕКСПЕРТНІСТЬ. ДОВІРА

BOGOMOLETS CLINIC є експертою клінікою, яка спеціалізується на  діагностиці та лікуванні захворювань та новоутворень шкіри у дорослих і у дітей. Досвід та експертність лікарів BOGOMOLETS CLINIC дозволяє встановлювати діагнози у найскладніших випадках. У клініці працюють і консультують кандидати медичних наук, доктори медичних наук, професори, проводяться консиліуми. Хірурги та комбустіологи клініки проводять надзвичайно складні операції: пересадка шкіри, мікрографічна хірургія по Mohs, реконструктивна пластична хірургія.

Від заснування BOGOMOLETS CLINIC обладнується передовою, сучасною безпечною та точною апаратурою, що дозволяє швидко та чітко поставити діагноз, вести постійний моніторинг та здійснювати якісне лікування.

Саме такий підхід у поєднанні з експертністю лікарів дозволяє досягати найкращого лікування та визнання пацієнтів, професійної спільности.

Для мене медицина – це тільки розум, де все чітко і емоціям немає місця, на них немає права. Адже пацієнти чекають від мене не співчуття і сліз, а єдино правильного рішення, яке збереже їм життя і здоров'я. Права на помилку я собі не даю - і того ж вимагаю від усіх тих, хто зі мною працює

Богомолець Ольга Вадимівна
Про нас — Фото 4
30 років

Бездоганної репутації

14 000

Діагностованих випадків меланоми та раків шкіри

175 000

Консультацій щорічно

30 000

Проведених операцій

Про нас — Фото 5
Про нас — Фото 6
Чому нас обирають?
Лікарі – експерти

У клініці працюють і консультують кандидати медичних наук, доктори медичних наук, професори, проводяться консиліуми

Інноваційне обладнання

Завдяки чому лікарі швидко та чітко ставлять діагноз, ведуть постійний моніторинг та здійснюють якісне лікування

Власна лабораторія

Сучасне обладнання та провідні патологи забезпечують отримання результату досліджень від 2 днів - швидше будь-якої іншої клініки в Україні

Дбаємо з любов’ю

Основна місія BOGOMOLETS CLINIC – порятунок життів, турбота про кожного пацієнта та бездоганний сервіс

Відгуки пацієнтів

Залишити відгук
Всі відгуки
Світлана
5

Дуже вдячна Богомолець Ользі Вадимівні за онлайн-консультацію, Грищенку Роману за обстеження та Островерхому Андрію за видалення ботриомікоми. Ви професіонали від Бога! Сину 7 років, ми провели в клініці 1,5 години! Дитина навіть не скривилася від болю. Удачі Вам, клініку рекомендую!

Про нас — Фото 7
Про нас — Фото 8
Лариса
5

Дуже вдячна лікарю Островерхому Андрію Павловичу за його професіоналізм і чуйність. Бажаю Вам міцного здоровʼя і також всьому персоналу клініки!

Катерина
5

Я просто в захваті від клініки! Моментально записали, провели детальне обстеження, та видалили утворення. І дерматолог, і хірург надали максимум інформації, запропонували декілька можливих варіантів, все пояснили. Я дуже вдячна за професійну допомогу. І завдяки просвітній роботі клініки я в принципі звернула увагу на зміну родимки і прийшла на обстеження - плакати по місту, відео на ютьюб дали мені знання, які ознаки можуть бути небезпечними.

Записатись на консультацію