Видалення родимок

Чому потрібно видаляти родимки?

Все залежить від показань, медичних та естетичних. Більшість родимок виглядають безпечно. Невуси (родимки) – це доброякісні новоутворення. Але деякі фактори можуть впливати на структуру, наприклад: велика кількість сонячного опромінення, отриманого протягом життя, через солярій, генетику та інші фактори, родимки можуть переродитися у злоякісні утворення.

Потрібно пам'ятати що меланома — це один із раків, що швидко розвиваються. Як правило, людина з таким раком довго не живе. Тут головне вчасно виявити хворобу і тоді в 9 із 10 випадків прогноз сприятливий.

За допомогою дерматоскопії дерматолог із 90% ймовірністю діагностує чи доброякісне перед ним новоутворення чи ні. За найменшого сумніву лікар додатково використовує спеціальні методи діагностики(патогістологічне дослідження).

Проблема в тому, що «хороші» родимки важко відрізнити спеціалісту, якій не володіє дерматоскопією. Тим більше і видів раку шкіри теж чимало. Тобто рак може виявлятися на шкірі як проста, безболісна пляма або схоже на запалення, висипання. Може бути блідим, а може і темним, червоним чи фіолетовим.

Щоб захистити себе, необхідно знати, які родимки потрібно видаляти. А це може зрозуміти лише лікар.

Як видаляють родимки у Bogomolets Clinic?

Лікар-онколог або дерматоонколог, який порекомендував видалити родимку, запропонує оптимальний метод видалення найкраще підійде у вашій ситуації.

У багатьох випадках гістологічне дослідження видаленої родимки - обов'язкова процедура. Важливо оцінити будову тканин невуса та переконатися, що родимка справді доброякісна, а здоров'ю пацієнта нічого не загрожує.  Деякі сучасні інструменти не залишають від тканин сліду, тому досліджувати їх у лабораторії не вдасться.

Якщо велика родимка розташована на обличчі або на відкритих ділянках тіла, хірург-дерматолог може запропонувати використання лазерного або радіохвильового методу видалення. У цих методів менше косметичних наслідків — вони не залишають помітних рубців, шрамів, тому найчастіше доцільно вдатися саме до них. Пам'ятайте, що здоров'я важливіше — якщо лікар наполягає саме на звичайному хірургічному видаленні, варто прислухатися, адже залежить профілактика і рання діагностика онкологічних захворювань.

Які переваги у радіохвильового методу в порівнянні з іншими методами видалення?

Радіохвильовий метод видалення новоутворень шкіри – максимально нетравматична процедура, в основі якої лежить застосування високочастотних хвиль (радіохвиль) на апараті «Сургітрон DF 120», США. Цей спосіб наші лікарі використовують навіть за необхідності прибрати елемент, розташований у важкодоступному місці (слизова оболонка рота, повіки).

Чи буде боляче під час процедури? 

При проведенні видалення радіохвильовим методом папілом та невеликих родимок знеболювання не потрібно (такі процедури безболісні). При видаленні родимок великих розмірів застосовується анестезія - введення під новоутворення за допомогою мікроін'єкції якісного анестетика.

Що відбувається після процедури видалення?

Протягом першої доби після процедури на місці видаленого новоутворення формується темно-коричнева кірочка. Загоєння займає від 2-3 днів до 2-3 тижнів, все залежить від об'єму втручання. Після загоєння кірочка відторгується самостійно. Протягом 1-3 місяців ділянка шкіри в місці видалення має яскраво-рожеве забарвлення, потім вона набуде звичайного кольору шкіри. Якщо дотримуватися всіх рекомендацій лікаря і грамотно доглядати за шкірою - слідів і рубців на місці видалення не утворюється.

Видалення родимок
Послуги
Видалення родимок — Фото 1
Видалення бородавок
More Button
Детальніше
Бородавка - це поширене доброякісне пухлиноподібне утворення шкіри обличчя і тіла, яке має такі особливості:є вірусною інфекцією;найчастіше зустрічається у дітей і молодих людей;відрізняється характерною шорсткою поверхнею на кшталт "цвітної капусти", широкою основою, щільною консистенцією та
Видалення родимок — Фото 2
Видалення базаліоми
More Button
Детальніше
Базаліома, також базальноклітинний рак шкіри, базальноклітинна карцинома шкіри - це найпоширеніше шкірне новоутворення (до 75-80% усіх випадків раку шкіри) злоякісного походження. Виникає у чоловіків і жінок старше 50 років, але може зустрічатися і серед молодих людей до 40 років.Найчастіше це
Видалення родимок — Фото 3
Видалення новоутворень м’яких тканин
More Button
Детальніше
Доброякісна пухлина – це новоутворення  м'яких тканинах тіла, яке буває набутим чи вродженим. За такої хвороби функції клітин змінюються, тканини розростаються, з'являється гіперплазія. Набуті пухлини – це наслідки хронічних запальних процесів у м'яких тканинах, шкірі, слизових оболонках. Вони
Видалення родимок — Фото 4
Кріохірургія
More Button
Детальніше
Кріохірургія — це малоінвазивна процедура , яка використовує надзвичайно холодну рідину або інструмент для заморожування та руйнування аномальної тканини, яка потребує усунення. Його також називають кріохірургією або (кріодеструкція) кріоабляцією.Це метод лікування, який полягає у впливі на
Видалення родимок — Фото 5
Видалення папілом
More Button
Детальніше
Папіломи - це доброякісні утворення різної форми на шкірі та слизових оболонках. Збудником захворювання і, відповідно, причиною появи новоутворень є вірус папіломи людини (ВПЛ). На сьогоднішній день встановлено понад 100 типів ВПЛ. Деякі типи вірусу викликають ураження слизових оболонок
Видалення родимок — Фото 6
Біопсія шкіри
More Button
Детальніше
Біопсія шкіри - процедура, при якій за допомогою спеціальних медичних інструментів проводиться забір фрагмента шкіри як для встановлення діагнозу шкірних хвороб(дерматозів) так і для видалення новоутворень де видаляється цілком пухлина та відправляється на гістологічного дослідження.
Консультація лікаря-хірурга повторна (протягом 3 місяців)
Консультація лікаря-хірурга
Наша команда
Детальніше
Видалення родимок — Фото 7
дерматоонколог, дерматовенеролог, д.м.н., професор
More Button
Видалення родимок — Фото 8
дерматоонколог, дерматовенеролог, д.м.н., професор

Досвід більше 33 років

Записатись на прийом

Інститут дерматології і косметології доктора Богомолець це орієнтований на пацієнта інститут дерматології світового класу, де пацієнтів лікують експерти в галузі медичної та косметичної дерматології, які мають знання у всіх аспектах дерматології

Результати
Лікування куперозу

Від нього неможливо позбутися, використовуючи косметику по догляду за шкірою або засобами класичної косметології.

Видалення родимок — Фото 9
Видалення родимок — Фото 10
Лікування куперозу

Від нього неможливо позбутися, використовуючи косметику по догляду за шкірою або засобами класичної косметології.

Видалення родимок — Фото 11
Видалення родимок — Фото 12
Лікування куперозу

Від нього неможливо позбутися, використовуючи косметику по догляду за шкірою або засобами класичної косметології.

Видалення родимок — Фото 13
Видалення родимок — Фото 14
Новини компанії
«Павутиння» з розширених судин на ногах може бути не тільки естетичною проблемою, а й викликати...
Видалення родимок — Фото 15
More Button

Записатись на консультацію