Розширені судини на ногах: методи лікування

Розширені судини на ногах: методи лікування — Фото 1

«Павутиння» з розширених судин на ногах може бути не тільки естетичною проблемою, а й викликати дискомфорт у вигляді втоми, важкості, набряків і болю в ногах.

Чому судини стають видимими? У здоровому стані судина не помітна і якщо ви її бачите, це говорить про її патологічне розширення у зв'язку з порушенням кровотоку. Кров накопичується на певній ділянці судини, і під тиском крові стінки не витримують.

Тривале знаходження в положенні стоячи або сидячи на постійній основі є провокуючим фактором появи розширених судин на ногах. Також грає велику роль спадковий фактор. Часто захворювання з'являється у жінок під час або після вагітності.

Для лікування розширених судин сьогодні застосовується ряд ефективних методів. Якщо на ногах судинна сітка невелика, проявляється у вигляді судинних зірочок, від неї можна позбутися найлегшим способом: за допомогою лазера. Лазер впливає на патологічну судину, не ушкоджуючи шкіру. Судинна сітка зазвичай повністю зникає через 3-6 тижнів, для цього може знадобитися декілька лазерних процедур. Після лікування шкіра залишається чистою та гладкою, без рубців і опіків. Після процедури пацієнт відразу може повернутися до звичного життя.

Якщо розсип судин значно більший, з синім відтінком, для лікування вам запропонують метод склерозування. Склеротерапія полягає у введенні в патологічно змінену ділянку судини спеціального препарату, який викликає склеювання стінок. Здорові ділянки залишаються у незмінному вигляді. Для досягнення оптимального результату може знадобитися від 1 до 5 процедур склеротерапії залежно від кожного конкретного випадку. Максимальний косметичний ефект настає поступово протягом 4-6 місяців. Після процедури рекомендується носити компресійні панчохи для підтримки ефекту.

При важких формах, коли присутні великі (понад 0,5 см в діаметрі) розширені вени з явним випинанням, кращий лікувальний ефект досягається шляхом оперативного втручання. Без лікування варикозна хвороба може загрожувати розвитком тромбофлебіту.

Схожі статті

Новини компанії
Наша команда  долає кордони та досягає міжнародного визнання в той час, коли країна-терорист...
More Button
Новини компанії
22 травня 2023 року в рамках європейського проекту «Євромеланома» відбудеться вже 14-й День...
More Button
Новини компанії
Ми щоденно дякуємо воїнам за оборону рідної України і пам’ятаємо усіх жорстоко вбитих цивільних.У...
More Button

Записатись на консультацію