Видалення папілом у Києві

Папіломи - це доброякісні утворення різної форми на шкірі та слизових оболонках. Збудником захворювання і, відповідно, причиною появи новоутворень є вірус папіломи людини (ВПЛ). На сьогоднішній день встановлено понад 100 типів ВПЛ. Деякі типи вірусу викликають ураження слизових оболонок урогенітального тракту, інші вражають шкіру.

Як з’являються папіломи? Як відбувається зараження?

Джерело папіломавірусної інфекції - хворий або вірусоносій. Різні запалення на шкірі, а також мікротравми шкіри, потертості, садна або тріщини служать «вхідними воротами» для проникнення вірусу в організм людини. Папілома може знаходитися не тільки на шкірі та слизових органів сечостатевої системи, папіломавірус може циркулювати в сечі, спермі та слині. За наявності активного папіломавірусу в слині передача його може здійснюватись побутовим шляхом (при поцілунку). Інфікування також може відбуватися у громадських місцях, таких як басейни, лазні, спортзали.

Близько 80% сексуально активного населення інфікується ВПЛ протягом усього життя. 660 млн людей у світі вже інфіковано ВПЛ (12% населення планети).

Для папіломавірусної інфекції характерний прихований (латентний) перебіг. Людина може одночасно заразитися кількома типами папіломавірусів. Під впливом різних факторів (часті стреси, несприятливі умови довкілля, зниження імунної системи, наявність супутніх захворювань та ін.) відбувається активізація вірусу, його розмноження та з'являються висипання.

Як видаляють папіломи у Bogomolets Clinic?

Видалення папілом

Папіломи рекомендовано видаляти за допомогою радіохвильової хірургії, з наступним патогістологічним дослідженням. Гістологія важливо тому що тільки гістологічне дослідження може нам дати точний діагноз з приводу новоутворення, оскільки існує багато новоутворень схожих на папілому. Якщо їх не видаляти, вони мають тендецію до саморозмноження. Специфічної противірусної терапії папіломавірусу досі не існує.

Як відбувається діагностика папілом?

Для початку вам потрібно прийти на прийом до дерматолога де вам зроблять дерматоскопію і дадуть певні рекомендації, які полягають у направленні на біопсію шкіри, за допомогою радіохвильової хірургії проводять діагностичне видалення новоутворення. Радіохвильове видалення – це діагностика та безпосередньо видалення, діагностикою займаються патологи які дають заключення з приводу новоутворення. 

Видалення папілом

Ціни на Видалення папілом у Києві

Записатись на консультацію
Видалення папілом радіохвильовим методом на повіках/до 5 од.
1950 грн
Видалення папілом радіохвильовим методом Ø до 2мм до 20 од
2950 грн
Видалення папілом радіохвильовим методом Ø до 2мм/до 10 од
1950 грн
Видалення поодиноких доброякісних н/у радіохвильовим методом Ǿ до 3 мм/1 н/у
1580 грн

Лікарі, що надають цю послугу

Детальніше
Дерматовенеролог, дерматокосметолог
More Button
Дерматовенеролог, дерматокосметолог

Основний професійний інтерес - дерматокосметологія, лазерна дерматокосметологія, лікування вугрової хвороби, естетична медицина, омолодження, мезотерапія, контурна пластика, пілінги, радіохвильове видалення новоутворень шкіри, кріодеструкція.

Хірург, хірург-онколог, комбустіолог
More Button
Хірург, хірург-онколог, комбустіолог

Досвід більше 20 років, вища категорія

Хірург, хірург-онколог, комбустіолог, головний лікар MOHS CENTER
More Button
Хірург, хірург-онколог, комбустіолог, головний лікар MOHS CENTER

Досвід більше 21 року, вища категорія з комбустіології

Хірург, пластичний хірург
More Button
Хірург, пластичний хірург

Досвід більше 40 років, вища категорія

Хірург, хірург-онколог

Досвід у хірургії більше 7 років, хірургія складних випадків раків шкіри та меланоми

Записатись на прийом

Інститут дерматології і косметології доктора Богомолець це орієнтований на пацієнта інститут дерматології світового класу, де пацієнтів лікують експерти в галузі медичної та косметичної дерматології, які мають знання у всіх аспектах дерматології

Записатись на консультацію