Питання відповіді

Не знайшли відповідь?
Як проводиться оплата за лікування у MOHS CENTER?

Оплата може бути одномоментною або поетапною, відповідно виконання медичних призначень. Ми завжди йдемо на зустріч пацієнтам, адже ефективність хірургічного втручання залежить від вчасності проведення операції. Розрахунок здійснюється безготівкового або безпосередньо у касі до початку операційного втручання.

Якщо пацієнту не показана Мос хірургія, які можуть бути використані інші методи лікування?

Окрім хірургії за методом Моса ми використовуємо для лікування раків шкіри також традиційну амбулаторну хірургію, апаратну кріохірургію, радіохвильове видалення та лазерну профілактику рецидивів. Для кожного пацієнта ми підбираємо оптимальний та доступний метод лікування раку шкіри.

Чи потрібно використання наркозу при операції за методом Моса?

Операція за методом Моса проводиться під місцевою анестезією, амбулаторно.

Пацієнт одразу після операції може направлятися додому.

Яка тривалість операції за методом Моса?

Орієнтовно від 3 до 6 годин. Заздалегідь передбачити точну тривалість операції неможливо, вона буде залежати від того, наскільки глибоко проросла пухлина, і скільки етапів досічення доведеться виконати для повного видалення злоякісного новоутворення.

Чи можна їсти перед операцією за методом Моса?

Так, можна. Перед операцією за методом Моса можна і їсти і пити, але бажано, щоб інтервал між останнім прийманням їжі та початком операції був не менше 2 годин. Також потрібно врахувати, що тривалість операції може бути від 3 до 6 годин. При потребі пацієнт може скористатися туалетною кімнатою, адже операція проходить під місцевим знеболенням.

Чи потрібно при високому рівні цукру у крові та тиску скасовувати прийом спеціальних препаратів перед Mohs-хірургією?

Усі препарати, які приймаєте для лікування супутніх хвороб - продовжуєте приймати в зручному і комфортному для вас режимі. У день операції потрібно прийняти всі препарати, котрі приймаються на постійній основі (гіпотензивні, цукрознижуючі, тощо).

Як пацієнту необхідно підготуватися до операції за методом Моса?

Усі необхідні дослідження – ультразвукова діагностика, доплерографія, дерматоскопія, аналіз на рівень цукру у крові та контроль артеріального тиску ми виконуємо безпосередньо Центрі перед операцією за методом Моса.

Що входить у вартість операції за методом Моса і як вона визначається?

У вартість операції за методом Моса входить повний цикл медичних послуг: консультація, передопераційна підготовка, мікрографічна операція, інтраопераційна діагностика, перев’язки та зняття швів. Вартість операції залежить від розміру пухлини та її локалізації. Точні розрахунки вартості втручання надаються лікарем-хірургом під час консультації - персоналізовано, з урахуванням індивідуального плану лікування.

Що відбувається до та під час операції за методом Моса?

Алгоритм досягнення перемоги над раком наступний:

① Вас проконсультує лікар-хірург, ви обговорите індивідуальний план операції та підберете зручну дату. Перед операцією також буде проведено цифрову дерматоскопію та фотодокументування, завершено верифікацію клінічного діагнозу та виконано передопераційну підготовку (контроль артеріального тиску та глюкози крові).

② Перед початком операції проведиться місцеве знеболення, після якого починається хірургічне видалення пухлини в межах здорових тканин лікарем-хірургом, гемостаз, маркування пухлини та передача пухлини у лабораторію лікарю-патологу для проведення аналізу чистоти країв і дна пухлини.

③ Лікар-патолог заморожує в кріостаті видалену пухлину, робить мікротомні зрізи висіченого новоутворення завтовшки всього 3-5 мкм, які переносяться на предметне скло для фарбування гематоксиліном та еозином. Патолог визначає чистоту країв і дна, проводить фотодокументування та готує патогістологічний висновок для лікаря-хірурга. За потребою цей етап може повторюватися до повної чистоти рани та відсутності злоякісних клітин.

④ Завершальний етап - виконується закриття постопераційного дефекту та формуваня естетичного рубця з елементами пластичної і реконструктивної хірургії. Ви перебуваєте в палаті або операційній протягом усього часу обстеження, діагностики та реконструктивної операції.

⑤ Після операції зазвичай потрібні 2-4 перев’язки, зняття швів та контрольний огляд стану рубця.

Винна пляма: питання пацієнтів
Питання:

У дитини на щоці червона пляма. У виписці з пологового будинку написали: "папіломатозний невус". Дитині 2 місяці. Чи можна видалити, і в якому віці?

Відповідь:

Це залежить від структури утворення, уточнити її можна на консультації після проведення дерматоскопічного аналізу. Якщо невус судинний - видаляти можна в будь-якому віці, використовується спеціальний судинний лазер. Якщо невус пігментний папіломатозний - тактика інша.

 
Питання:

У моєї доньки з народження гемангіома на грудях, велика пляма, приблизно 9 см у діаметрі, навколо соска. Абсолютно плоска. Жодних неприємностей, крім косметичних, не спричиняє. Дівчинці 16 років. Чи можливо потрапити на консультацію до лікаря Богомолець і чи має сенс щось робити, якщо воно не турбує.

Відповідь:

У Вашої дочки вірогідно не гемангіома (судинна пухлина), а судинна мальформація (вада розвитку судин шкіри). На сьогодні існує методика видалення таких вад за допомогою спеціального судинного лазера, що дає змогу амбулаторно, безболісно і без рубців отримати прийнятний косметичний результат (освітлення). Такий лазер, єдиний в Україні, є в нашій Клініці. На консультацію до лікаря Ви можете записатися за телефонами, вказаними на сайті.

 

Питання:

Мені 38 років, на лівій нозі /від пальців до попереку/ від народження у мене судинна мальформація або величезна винна пляма. Як і де можна її позбутися? Скільки коштуватиме ця операція?

Відповідь:

Ефективність і вартість лікування судинної мальформації спеціальним судинним лазером у нашій Клініці можна визначити тільки після попереднього тестування. Тестування може бути проведено на консультації.

 

Питання:

Про методику лазерної обробки я в курсі, тому хотів би отримати відповідь на таке запитання - скільки у вашій клініці коштуватиме один сеанс для видалення винної плями площею приблизно 60 кв. см?

Відповідь:

Не всі винні плями підлягають лікуванню. Необхідне проведення пробної процедури (тестування). Оцінити ефективність обробки і можливий результат можна буде через кілька місяців після проби.

 

Питання:

Від народження у моєї дитини (1 рік 7 місяців) "винна пляма" на гомілці. Скажіть, будь ласка, з якого віку пляму можна видалити.

Відповідь:

Спеціальний судинний лазер на барвнику, який використовується в нашій клініці, можна використовувати у дітей будь-якого віку. Чим раніше почати лікування, тим більша ймовірність отримання максимально бажаного результату (освітлення). Перед лікуванням проводять тестування для оцінки ефективності цього виду лікування, оскільки є відсоток "плям", що не піддаються обробці лазером. Тестування може бути проведено на консультації, через 2 місяці видно результат.

 

Питання:

Чула, що у Вас у клініці можна видалити вроджений судинний невус. Хотілося б дізнатися, наскільки тривало лікування. Які результати після першого сеансу. Блідне чи зникає?

Відповідь:

На всі ці питання можна буде відповісти тільки після консультації та проведення тестування на невеликій ділянці. У деяких пацієнтів необхідне проведення 4-х сеансів, у деяких - 10, а у 10% лікування може бути неефективним. Лікування у нас амбулаторне - того ж дня Ви можете їхати додому, до наступного сеансу.

Записатись на консультацію