Видалення судинної сітки лазером у Києві

Краса нашої шкіри завжди унікальна – а от її дефекти об’єднують багатьох людей. Однією з таких розповсюджених недосконалостей шкіри, яка зустрічається серед дітей і дорослих, є судинна сіточка.

Що таке судинна сітка

Судинна сіточка – це косметичний дефект шкіри, який виникає через розширення дрібних судин (капілярів) на рівні поверхневого шару дерми. Найчастіше з’являється на обличчі або ногах.

Спочатку судинна сіточка виглядає як червона цятка. Проте з часом вона може збільшитися – і перетворитися на пляму, від якої відходять «промені» розширених судин. Застійний судинний малюнок, який існує тривалий час, має синюшний колір і нагадує гематому.
Судинна зірочка на обличчі фото Bogomolets Clinic

Хоча така судинна зірочка і не несе ніякої загрози для здоров’я – але добре помітна і виглядає непривабливо. Тому потребує видалення, якість та безпеку якого можлива тільки в умовах профільної клініки.

Причини появи судинної сітки

Одинична судинна сіточка на обличчі з’являється після мікротравми шкірного покриву. Множинні дефекти утворюються при слабкості судинної стінки, яка є генетичною особливістю і успадковується від батьків.

Судинна сіточка на ногах може виникнути після забиття або навантаження. Окрім того, вона може свідчити про захворювання лімфовенозної системи (найчастіше варикозне розширення вен), особливо якщо супроводжується набряками. Тому додатково потребує консультації лікаря-флеболога.

Видалення судинної сітки лазером

Якщо це суто естетична проблема, не пов’язана з судинною патологією – кращим вирішенням буде не маскування косметикою, а остаточне видалення зі шкіри в дерматологічній клініці.

Хірурги-дерматологи BOGOMOLETS CLINIC успішно застосовують видалення розширених судин лазером у Києві. Це найефективніша сучасна методика, яка видаляє судинні сітки на обличчі і тілі та володіє м’якою ліфтинговою дією на шкіру.

Лазерна обробка шкіри не потребує застосування анестезії і не викликає у пацієнта фізичного дискомфорту, побічних явищ чи повторного виникнення судинних сіточок:

 1. перед процедурою шкіра очищується за допомогою антисептика;
 2. під час процедури ділянка шкіри з розширеними судинами обробляється лазером – його робота супроводжується яскравими короткими спалахами, які можуть відчуватися як легке поколювання або тепло;
 3. суть лазерної терапії – в селективному термолізі, коли лазерне випромінювання взаємодіє виключно з гемоглобіном: нагрівання призводить до згортання крові всередині судини і склеювання судинної стінки;
 4. після процедури може спостерігатися легке почервоніння та набряк – тому місце обробки змащується засобом з декспантенолом, який заспокоює і зволожує шкіру та прискорює регенерацію;
 5. протягом тижня судинна сітка змінює колір з червоного на синій і зникає – це відбувається внаслідок прогнозованого тромбування капілярів і їх подальшого лізису (розсмоктування).

Видалення судинної сітки лазером фото до і після Bogomolets Clinic

Чому лазерне видалення судин краще робити в BOGOMOLETS CLINIC

Секрет успіху спеціалістів нашої київської клініки полягає в досвіді – найціннішому інструменті лікаря, який робить діагностику точною, а лікування ефективним:

 • наша клініка вже 30 років використовує лазерні технології в лікуванні захворювань та дефектів шкіри;
 • наші лікарі вищої категорії з багаторічним клінічним досвідом легко, швидко і безболісно прибирають судинні сіточки лазером;
 • ми не даємо собі морального права економити на медичному обладнанні і здоров’ї пацієнтів – а тому обладнали клініку новітніми лазерними апаратами експертного рівня, з якими працюють тільки професіонали;
 • в роботі з судинними утвореннями хірурги-дерматологи нашої клініки використовують спеціальний судинний лазер на рідкому фарбнику родаміні;
 • всього за один сеанс цей лазер видаляє розширені судини на обличчі та тілі, бо прицільно працює з ділянками будь-якої локалізації;
 • повторний сеанс закріплює досягнутий результат і покращує естетику шкіри (призначається через 2-3 тижні за індивідуальними показаннями в тих випадках, коли судинна сіточка локалізується на ногах, має більший розмір і розташована глибше);
 • судина сіточка зникає зі шкіри раз і назавжди, а лазерна терапія не викликає опіків і пігментації.

Нам довіряють здоров’я дітей та дорослих з усіх куточків України та світу. Така активна комунікація без кордонів та обмежень можлива завдяки телемедицині – онлайн консультації дерматолога. В будь-який зручний час вас готові консультувати висококваліфіковані дорослі та дитячі дерматологи, надаючи лікарські рекомендації в невідкладних ситуаціях та призначаючи день прийому для проходження лікування в клініці.

Здоров’я, краса та щастя – це споріднені явища, які неможливі одне без одного. Ми хочемо вас у цьому переконати – і запрошуємо на лікування судинної сітки на обличчі та тілі. Цілюще тепло лазера та професійна турбота дерматологів чекають на вас за адресою у Києві, вказаною на сайті.

 

Видалення судинної сітки лазером

Популярні питання про Видалення судинної сітки лазером

Чи можна позбутися судинних сіток у домашніх умовах?

Прибрати судинні сітки вдома, використовуючи лише народні чи косметичні засоби, неможливо. Вони можуть бути лише допоміжно частиною лікування. Найбільш ефективним засобом позбавлення судинних сіток є видалення лазером, який позбавить їх назавжди.

Ціни на Видалення судинної сітки лазером у Києві

Записатись на консультацію
Лазерне лікування судинного новоутворення Ø 3-4 см/1 сеанс
5950 грн
Лазерне лікування судинного новоутворення Ø 2-3 см/1 сеанс
4950 грн
Лазерне лікування судинного новоутворення Ø 1-2 см/1 сеанс
3950 грн
Лазерне лікування судинного новоутворення Ø 0,5-1 см/1 сеанс
2950 грн
Лазерне лікування судинного новоутворення Ø до 0,5 см/1 сеанс
1950 грн

Лікарі, що надають цю послугу

Детальніше
Дерматовенеролог, онколог-спеціаліст, спеціаліст УЗД шкіри
More Button
Дерматовенеролог, онколог-спеціаліст, спеціаліст УЗД шкіри

Основний професійний інтерес – дерматоонкологія, дерматоскопія, лікування судинних пухлин та новоутворень

Основний професійний інтерес - дерматологія, дерматоонкологія, трихологія, пухлини нігтів

Записатись на прийом

Інститут дерматології і косметології доктора Богомолець це орієнтований на пацієнта інститут дерматології світового класу, де пацієнтів лікують експерти в галузі медичної та косметичної дерматології, які мають знання у всіх аспектах дерматології

Записатись на консультацію