<span class="field field--name-title field--type-string field--label-hidden">Видалення судинної сітки лазером</span> у Києві

Судинні зірки - саме таку назву носять патологічно розширені дрібні судини, які впадають в око своїми химерними формами та яскравим кольором. А все, що яскраве і незвичне на вигляд, лякає і наштовхує на думки про можливу небезпеку для здоров'я.

Безпомилково ставити діагноз за "зоряним атласом" шкіри вміють дерматологи Bogomolets Clinic. Допомагають у цьому сучасні стандарти діагностики, інноваційні лазерні технології - і велика любов до краси людської шкіри, якою володіють наші лікарі.

Судинні зірки - добре помітні та легко виліковні

Судинні зірочки, також ангіоми, судинні сіточки або телеангіектазії - це розширені внутрішньошкірні судини незапального ґенезу, що з'являються на обличчі й тілі (зокрема, нижніх кінцівках). Діаметр телеангіектазій зазвичай не перевищує 1-3 мм, у той час як величина дефекту може досягати кількох сантиметрів. Колір відрізняється залежно від типу судин, з яких відбувається розширення. Капілярні та артеріальні зірочки відрізняються яскраво-червоним кольором. Венозні зірочки проявляються синім і фіолетовим кольором.

Основна група пацієнтів, які мають поодинокі судинні зірочки, - це діти, дівчата 25-30 років, зрілі та літні люди, старші за 70 років. Телеангіектазії у дітей молодшого віку найчастіше представлені зірчастими ангіомами. Телеангіектазії новонароджених або так звані "лапки лелеки" виникають як особливість тонкої дитячої шкіри і зазвичай самостійно минають до першого року життя.

Причини судинних зірочок

Головний вроджений фактор, що визначає слабкість судинної стінки і схильність дрібних судин до дилатації або локального розширення - це спадковість. У рідкісних випадках сімейний фактор проявляється як хвороба Рандю-Ослера, що передається у спадок і передбачає формування множинних ангіом, що кровоточать, на шкірі та слизових оболонках.

Серед набутих причин велике значення мають вплив сонячного випромінювання, тривалі статичні навантаження на ноги (стояння або сидіння в одній позі) і наявність варикозної хвороби нижніх кінцівок, а також зміни гормонального фону (прийом протизаплідних засобів, вагітність, пологи, гормональна терапія). Судинні зірочки у дітей часто виникають як наслідок травматичного ушкодження шкіри та поверхневих судин.

 

Діагностика телеангіектазій

Судинні зірки добре візуалізуються під шкірою, тому для встановлення діагнозу достатньо огляду дерматолога. У разі потреби наші лікарі призначають дообстеження у спеціалістів відповідного профілю. При підозрі на варикоз та лімфовенозну недостатність рекомендується доплерографія (УЗД судин) та консультація хірурга-флеболога. Пацієнтам з підозрами на гепатит або цироз рекомендовано печінкові проби, УЗД печінки та консультацію гепатолога. Жінкам за підозри на наявність міоматозних вузлів, ендометріозу, полікістозу яєчників можуть бути призначені аналізи для визначення гормонального статусу та консультація гінеколога.

Лікування судинних зірочок у Bogomolets Clinic

Вибір лікувальних можливостей для видалення судинних зірочок дуже широкий: це кріодеструкція, радіохвильова коагуляція, електрокоагуляція. Але всі ці методи більшою чи меншою мірою травматичні для шкіри, оскільки залишають по собі ямочки або пігментації.

Дерматологи нашої клініки використовують лазерне видалення судинних зірочок та мікросклеротерапію як найбільш рекомендовані методи лікування.Наші фахівці працюють із судинним лазером Candela VBeam Perfecta з довжиною хвилі 595 нм (США). Цей абляційний лазер за 3-4 процедури з інтервалом 4-6 тижнів безслідно видаляє дрібну патологічну судину і забезпечує чудовий естетичний результат.

Видалення судинної сітки лазером
Лазерне лікування судинного новоутворення Ø 3-4 см/1 сеанс
5950 грн
Лазерне лікування судинного новоутворення Ø 2-3 см/1 сеанс
4950 грн
Лазерне лікування судинного новоутворення Ø 1-2 см/1 сеанс
3950 грн
Лазерне лікування судинного новоутворення Ø 0,5-1 см/1 сеанс
2950 грн
Лазерне лікування судинного новоутворення Ø до 0,5 см/1 сеанс
1950 грн
Наша команда
Детальніше
Дерматовенеролог, онколог-спеціаліст, спеціаліст УЗД шкіри
More Button
Дерматовенеролог, онколог-спеціаліст, спеціаліст УЗД шкіри

Основний професійний інтерес – дерматоонкологія, дерматоскопія, лікування судинних пухлин та новоутворень

Основний професійний інтерес - дерматологія, дерматоонкологія, трихологія, пухлини нігтів

Записатись на прийом

Інститут дерматології і косметології доктора Богомолець це орієнтований на пацієнта інститут дерматології світового класу, де пацієнтів лікують експерти в галузі медичної та косметичної дерматології, які мають знання у всіх аспектах дерматології

Записатись на консультацію