Пересадка волосся безшовним методом FUE

Пересадка волосся - це спільне творіння мистецтва та медицини. Під час процедури, наша команда використовує мікроінструменти для точного видобутку волоскових фолікулів з "донорських" зон вашого тіла, які зазвичай знаходяться на вашій голові. Потім ці фолікули переносяться на місце, де відновлення волосся є необхідним. 

Кількість людей, які вдаються до цієї процедури зростає з кожним днем. Пересадка волосся є перерозподілом волосяних одиниць (графтів) з донорської зони, яка служить в основному потилична область, в зони облисіння. Потилична область є найбільш густонаселеною та андроген незалежною зоною, тобто вона не схильна до атаки чоловічого гормону дигідротестостерону. 

Показання до пересадки волосся 

Показання до пересадки волосся можуть бути різними: 

 • Андрогенетична алопеція, яка є левовою часткою всіх випадінь (приблизно 90%);
 • Рубцова алопеція (травми, опіки, післяопераційні рубці);Тракційна алопеція (трихотеломанія та випадки, коли носяться сильно затягнуті хвости);
 • Корекція передньої лінії росту волосся;
 • Провокуючі фактори, що посилюють випадання волосся – це стрес (психологічний, фізичний тощо), а також радіація. 

Методика та етапи проведення операції 

Безшовний метод операції FUE (Follicular Unit Extraction) є найсучаснішим та найбезпечнішим методом, який не залишає рубців і має мінімальний реабілітаційний період. Операція проводиться у три етапи: 

 • Етап 1 - вилучення волосяних графтів (графт - волосяна група, що складається з 1-3 волосся) за допомогою FUE апарату. Проводиться під місцевою анестезією, не завдаючи дискомфорту пацієнту.
 • Етап 2 – формування мікролунок у реципієнтній зоні.
 • Етап 3 - поштучне укладання раніше витягнутих волосяних графтів мікрохірургічними пінцетами (проводиться в шаховому порядку, максимально створюючи природний, естетичний вигляд). 

Процедура проводиться амбулаторно - це мікрохірургія одного дня. Не вимагаючи госпіталізації та відриву від повсякденного життя. Невеликі ранки - їх діаметр зазвичай не більше, ніж слід від уколу - гояться протягом декількох днів, не викликаючи синців та набряків, які часто зустрічаються при хірургічному втручанні, не викликаючи больових відчуттів після, що дуже важливо. 

Зони, у яких можливе пересадка волосся 

Більшість пересадок посідає волосисту частина голови (лобова, маківка і скронева область). Але також пересадка волосся здійснюється в область брів, бороди та вусів. 

Також операції проводяться по відновленню волосяного покриву на місцях рубців, опіків, травм. У таких випадках операція має естетичний характер, оскільки відсутність росту волосся завдає чималого психологічного дискомфорту пацієнтам. 

Результат операції 

Як згадувалося раніше, ця процедура гарантує майже 100% результат. Приживання волосся до 98%. Гормон дигідротестостерон не атакує пересаджене волосся, оскільки воно сприймається ним, як потиличне. Внаслідок чого, пересаджене волосся залишається до глибокої старості (на все життя). Зростання волосся починається з 1-го місяця після проведення трансплантації, кінцевий результат спостерігається через 1 рік. Важливо, що цей результат безпосередньо залежить від виконання всіх рекомендацій та приписів спеціаліста. 

Післяопераційний період 

 • 1-ша ніч. Після операції з трансплантації волосся накладається асептична пов'язка на донорській частині та може бути пов'язка на голові навколо вашого чола, щоб уникнути набряклості на вашому обличчі. Ви побачите скоринки в області реципієнта і маленькі червоні отвори в донорській області, які гояться протягом 15 днів. Ви можете відчути припухлість, свербіж та м'яке оніміння через пару днів після операції з пересадки волосся. Ці симптоми можуть бути зменшені за допомогою льоду, пом'якшувальних примочок або деяких симптоматичних ліків, рекомендованих лікарем. 
 • День після пересадки. Проводиться перев'язка у Центрі. Після чого вашу пов'язку буде знято. У перші дні треба бути максимально обережними, брудними руками та речами не торкатись зон операції, щоб не занести інфекцію, це може нашкодити результату. 
 • День 4. Пацієнт розпочинає процедуру миття голови після операції, суворо дотримуючись рекомендацій лікаря. 
 • День 5 – 7. Пересаджені трансплантати стануть сильнішими. Але потрібно уникати подряпин, механічних пошкоджень. Через 4-5 днів після операції волосся в пересадженій ділянці частково почне випадати. Це триватиме протягом 2-3 місяців. Після чого почне рости нове, постійне волосся. 
 • День 15 – 30. Через 2-3 тижні ваша зовнішність стане звичайною. Оточення не зрозуміє, що у вас була операція з пересадки волосся. 
 • 2 - 3 місяці. Починається активна стадія зростання пересадженого волосся. 
 • 4 - 6 місяців. На 4-му місяці темпи зростання волосся збільшуватимуться. Протягом 6-го місяця ви побачите половину результату і побачите деякі очевидні зміни. 
 • 6 - 12 місяців. Пересаджене волосся продовжуватиме рости та стане густішим.
 • 12 - 16 місяців. Можна побачити остаточний результат операції з пересадки волосся. Ви отримаєте вигляд більш густого волосся. Кінцевий результат виявлятиметься через 12-16 місяців після операції. 

Чому варто звертатися саме до Trichology Center? 

Центр трихології та трансплантації волосся - це місце, де ваші мрії про здорове та гарне волосся стають реальністю. Ми об'єднуємо професіоналізм та увагу до деталей, щоб забезпечити найкращий результат. Ми готові допомогти вам відкрити для себе нову еру відновлення волосся. Запрошуємо вас звернутися до нас і перетворити ваші мрії на реальність. Довірте вашу красу професіоналам, і ми гарантуємо, що ви залишитеся в захваті від результату!

Пересадка волосся безшовним методом FUE
Послуги
Пересадка волосся безшовним методом FUE — Фото 1
Консультація трихолога
More Button
Детальніше
Ваш шлях до здорового та красивого волосся Волосся завжди було важливою частиною нашого зовнішнього вигляду, символом естетичності та самопочуття. Проте в сучасному світі зі стресами та екологічними проблемами, догляд за волоссям став важливішим, ніж будь-коли раніше. Поява лупи, ламкість,
Пересадка волосся безшовним методом FUE — Фото 2
Мікропігментація скальпа (SMP)
More Button
Детальніше
Мікропігментація скальпа (SMP - scalp micro pigmentation) - це точкове нанесення спеціального пігменту у верхні шари епідермісу, з метою візуальної корекції відсутності волосся в певних ділянках. Мікропігментація скальпа - це інноваційна процедура, що змінює життя для тих, хто шукає рішення
Пересадка волосся безшовним методом FUE — Фото 3
Плазмотерапія волосистої частини голови (PRP)
More Button
Детальніше
В основі процедури плазмотерапії волосистої частини голови PRP (platelet rich plasma) лежить здатність клітин нашого організму до саморегенерації. Це прогресивний напрямок в естетичній та регенеративній медицині, який відкрив нові можливості природного відновлення тканин. Принцип дії процедури
Пересадка волосся безшовним методом FUE — Фото 4
Мезотерапія
More Button
Детальніше
Мезотерапія для волосся - це інноваційний метод лікування та догляду за волоссям, який базується на мікроін'єкціях спеціалізованих препаратів безпосередньо в шкіру голови. Ця процедура має на меті поліпшення структури волосся, стимуляцію росту, зупинення випадіння, та загальне покращення здоров'я
Пересадка волосся безшовним методом FUE — Фото 5
Пілінг шкіри голови
More Button
Детальніше
Пілінг шкіри голови - це косметична процедура, яка включає в себе очищення та відлущення верхнього шару шкіри на голові. Головна мета цієї процедури полягає в видаленні ороговілої шкіри, зайвого себуму (природної родзинки) та інших забруднень з поверхні шкіри голови. Чим корисна

Записатись на прийом

Інститут дерматології і косметології доктора Богомолець це орієнтований на пацієнта інститут дерматології світового класу, де пацієнтів лікують експерти в галузі медичної та косметичної дерматології, які мають знання у всіх аспектах дерматології

Записатись на консультацію