Пересадка волосся безшовним методом FUE у Києві

Пересадка волосся фото Bogomolets Clinic

Пересадка волосся - це спільне творіння мистецтва та медицини. Під час процедури, наша команда трихологів у Києві використовує мікроінструменти для точного видобутку волоскових фолікулів з "донорських" зон вашого тіла, які зазвичай знаходяться на вашій голові. Потім ці фолікули переносяться на місце, де відновлення волосся є необхідним. 

Кількість людей, які вдаються до цієї процедури зростає з кожним днем. Пересадка волосся або трансплантація волосся являє собою перерозподіл волосяних одиниць (графтів) з донорської зони, яка служить в основному потилична область, в зони облисіння. Потилична область є найбільш густонаселеною та андроген незалежною зоною, тобто вона не схильна до атаки чоловічого гормону дигідротестостерону. 

Причини втрати волосся (алопеції)

Втрата волосся, або алопеція, є досить поширеною проблемою з якою стикаються як чоловіки (в основному), так і жінки по всьому світу. Останнім часом зросла кількість людей, які звертаються з цією проблемою до трихолога. Проте, на жаль, не завжди можна вирішити цю проблему за допомогою косметичних засобів, мезотерапії або медикаментозного лікування.

Фактори, які сприяють втраті волосся

Виділяються два основних фактори, що впливають на розвиток алопеції: гормональний дисбаланс і генетична схильність.

Волосяна цибулина, активно піддаваючись впливу гормонів, з часом втрачає здатність до репродукції, що призводить до зупинки росту волосся.

Якщо присутній генетичний фактор, то після 35 років спостерігається збільшена втрата волосся, яка стає відчутною з кожним роком.

Сучасна пластична хірургія має в арсеналі ефективні методи лікування втрати волосся, які допомагають швидко та якісно відновити густоту волосся.

Показання до пересадки волосся

Показання до пересадки волосся можуть бути різними. Найчастіше пересадка відбувається при наступних проблемах з волоссям: 

 • Андрогенетична алопеція, яка є левовою часткою всіх випадінь (приблизно 90%);
 • Рубцова алопеція (травми, опіки, післяопераційні рубці);
 • Тракційна алопеція (трихотеломанія та випадки, коли носяться сильно затягнуті хвости);
 • Корекція передньої лінії росту волосся;
 • Провокуючі фактори, що посилюють випадання волосся – це стрес (психологічний, фізичний тощо), а також радіація. 

Зони, у яких можлива пересадка волосся 

Більшість пересадок посідає волосисту частина голови (лобова, маківка і скронева область). Але також пересадка волосся здійснюється в області брів, бороди та вусів. 

Також операції проводяться по відновленню волосяного покриву на місцях рубців, опіків, травм. У таких випадках операція має естетичний характер, оскільки відсутність росту волосся завдає чималого психологічного дискомфорту пацієнтам. 

Протипоказання до проведення пересадки волосся

Ці обмеження важливі для забезпечення безпеки та ефективності процедури, тому лікар повинен враховувати їх при виборі пацієнтів для пересадки волосся.

 • Недостатність волосся для успішної пересадки.
 • Непереносимість препаратів, які використовуються під час трансплантації.
 • Декомпенсований цукровий діабет.
 • Захворювання шкіри голови в активній фазі.
 • Проблеми із згортанням крові.
 • Під час вірусних, інфекційних і респіраторних захворювань.

Для забезпечення успішного приживлення волосся потрібно, щоб організм був здоровим, без збоїв в роботі імунної системи.

Проведення операції з пересадки волосся у Києві по методу FUE

Безшовний метод операції FUE (Follicular Unit Extraction) є найсучаснішим та найбезпечнішим методом пересадки волосся, який не залишає рубців і має мінімальний реабілітаційний період. Пересадка волосся у Києві в центрі трихології  проводиться у три етапи: 

Пересадка волосся, етапи методики FUE Bogomolets Clinic
 • Етап 1 - вилучення волосяних графтів (графт - волосяна група, що складається з 1-3 волосся) за допомогою FUE апарату. Проводиться під місцевою анестезією, не завдаючи дискомфорту пацієнту.
 • Етап 2 – формування мікролунок у реципієнтній зоні.
 • Етап 3 - поштучне укладання раніше витягнутих волосяних графтів мікрохірургічними пінцетами (проводиться в шаховому порядку, максимально створюючи природний, естетичний вигляд). 

Процедура такої пересадки проводиться амбулаторно у Києві - це мікрохірургія одного дня. Не вимагаючи госпіталізації та відриву від повсякденного життя. Невеликі ранки - їх діаметр зазвичай не більше, ніж слід від уколу - гояться протягом декількох днів, не викликаючи синців та набряків, які часто зустрічаються при хірургічному втручанні, не викликаючи больових відчуттів після, що дуже важливо. 

Результати операції по пересадці волосся

Як згадувалося раніше, ця процедура гарантує майже 100% результат. Приживання волосся до 98%. Гормон дигідротестостерон не атакує пересаджене волосся, оскільки воно сприймається ним, як потиличне. Внаслідок чого, пересаджене волосся залишається до глибокої старості (на все життя). Зростання волосся починається з 1-го місяця після проведення трансплантації, кінцевий результат спостерігається через 1 рік. Важливо, що цей результат безпосередньо залежить від виконання всіх рекомендацій та приписів спеціаліста. 

Нижче ви можете ознайомитися з результатами деяких наших операцій по пересадці волосся на відібраних фото.

Пересадка волосся фото до і після Bogomolets ClinicПересадка волосся фото до і після Bogomolets ClinicПересадка волосся фото до і після Bogomolets Clinic

Післяопераційний період по після пересадки волосся

Включає в себе ряд етапів з рекомендаціями для правильного відновлення та забезпечення успішного результату пересадки волосся. Зазвичай ділиться на наступні періоди:

 • 1-ша ніч. Після операції з трансплантації волосся накладається асептична пов'язка на донорській частині та може бути пов'язка на голові навколо вашого чола, щоб уникнути набряклості на вашому обличчі. Ви побачите скоринки в області реципієнта і маленькі червоні отвори в донорській області, які гояться протягом 15 днів. Ви можете відчути припухлість, свербіж та м'яке оніміння через пару днів після операції з пересадки волосся. Ці симптоми можуть бути зменшені за допомогою льоду, пом'якшувальних примочок або деяких симптоматичних ліків, рекомендованих лікарем. 
 • День після пересадки. Проводиться перев'язка у Центрі. Після чого вашу пов'язку буде знято. У перші дні треба бути максимально обережними, брудними руками та речами не торкатись зон операції, щоб не занести інфекцію, це може нашкодити результату. 
 • День 4. Пацієнт розпочинає процедуру миття голови після операції, суворо дотримуючись рекомендацій лікаря. 
 • День 5 – 7. Пересаджені трансплантати стануть сильнішими. Але потрібно уникати подряпин, механічних пошкоджень. Через 4-5 днів після операції волосся в пересадженій ділянці частково почне випадати. Це триватиме протягом 2-3 місяців. Після чого почне рости нове, постійне волосся. 
 • День 15 – 30. Через 2-3 тижні ваша зовнішність стане звичайною. Оточення не зрозуміє, що у вас була операція з пересадки волосся. 
 • 2 - 3 місяці. Починається активна стадія зростання пересадженого волосся. 
 • 4 - 6 місяців. На 4-му місяці темпи зростання волосся збільшуватимуться. Протягом 6-го місяця ви побачите половину результату і побачите деякі очевидні зміни. 
 • 6 - 12 місяців. Пересаджене волосся продовжуватиме рости та стане густішим.
 • 12 - 16 місяців. Можна побачити остаточний результат операції з пересадки волосся. Ви отримаєте вигляд більш густого волосся. Кінцевий результат виявлятиметься через 12-16 місяців після операції. 

Чому варто звернутися до Trichology Center від Bogomolets Clinic? 

Центр трихології та трансплантації волосся у Києві від відомої клініки лікаря Богомолець - це місце, де ваші мрії про здорове та гарне волосся стають реальністю. Ми об'єднуємо професіоналізм та увагу до деталей, щоб забезпечити найкращий результат. Ми готові допомогти вам відкрити для себе нову еру відновлення волосся. Запрошуємо вас звернутися до нас і перетворити ваші мрії на реальність. Довірте вашу красу професіоналам, і ми гарантуємо, що ви залишитеся в захваті від результату!

Пересадка волосся безшовним методом FUE

Популярні питання про Пересадка волосся безшовним методом FUE

Скільки часу займає процедура пересадки волосся?

Час, який займає процедура пересадки волосся, може значно варіюватися в залежності від конкретного методу та обсягу робіт. FUE метод, який використовує індивідуальні фолікули для трансплантації, може займати від 4 до 8 годин в залежності від кількості волосся, яке потрібно пересадити.

Чи природно виглядає пересаджене волосся?

Так, пересаджене волосся виглядає абсолютно природно, особливо якщо процедура виконана відповідно до сучасних методик та в руках досвідченого лікаря, наприклад, у клініці лікаря Богомолець.

Що не можна робити після пересадки волосся?

У період 10-14 днів після процедури не рекомендується використовувати щільні головні убори, включаючи в'язані чи вовняні, що може запобігти тертю та подразненню областей пересаджених графтів.

Ціни на Пересадка волосся безшовним методом FUE у Києві

Записатись на консультацію
Трансплантація волосся (методом FUE) більше 1500 графтів (один графт)
Трансплантація волосся (методом FUE) до 1500 графтів (один графт)

Лікарі, що надають цю послугу

Детальніше
Трихолог-трансплантолог, Дерматовенеролог
More Button
Трихолог-трансплантолог, Дерматовенеролог

Досвід 11 років, вища категорія 

Записатись на прийом

Інститут дерматології і косметології доктора Богомолець це орієнтований на пацієнта інститут дерматології світового класу, де пацієнтів лікують експерти в галузі медичної та косметичної дерматології, які мають знання у всіх аспектах дерматології

Записатись на консультацію