Пілінг шкіри голови

Пілінг шкіри голови - це косметична процедура, яка включає в себе очищення та відлущення верхнього шару шкіри на голові. Головна мета цієї процедури полягає в видаленні ороговілої шкіри, зайвого себуму (природної родзинки) та інших забруднень з поверхні шкіри голови. 

Чим корисна процедура

 • Покращення кровообігу: під час процедури масажу та відлущення шкіри голови покращується кровообіг, що може сприяти кращому постачанню поживних речовин до волосяних фолікулів. 
 • Зменшення лупи та себореї: пілінг може допомогти зменшити покрасніння та лупу на шкірі голови, а також контролювати вироблення себуму, що може бути корисним для людей із себорейним дерматитом або жирною шкірою голови. 
 • Покращення стану волосся: очищена та здорова шкіра голови створює сприятливе середовище для зростання здорового та сильного волосся.

Процедуру пілінгу можна виконувати різними методами, включаючи використання спеціальних пілінгових засобів, скрабів або хімічних пілінгів, в залежності від індивідуальних потреб та типу шкіри голови. Ця процедура може сприяти покращенню зовнішнього вигляду волосся та шкіри голови та забезпечити їм більше здоров’я. 

Різновиди пілінгів, які ми проводимо у Trichology Center

У Trichology Center ми використовуємо тільки якісні косметичні засоби, які делікатно очищують шкіру голови без травмування. 

OXYGEN

Призначення: детоксикація та очищення волосся та шкіри голови від смогу, мікропилу та інших видів забруднення, насичення киснем шкіри голови та волосся, відновлення балансу кисню. Рекомендується як додатковий етап очищення для людей, які живуть у великих містах та екологічно несприятливий умовах. 

Активні інгрідієнти та дія: активні інгредієнти рослинного походження очищають, заряджають енергією та дозволяють волоссю і шкірі голови дихати. 

 • деревне вугілля, виготовлене з бамбука: має чудові абсорбуючі властивості: воно поглинає мінерали, токсини, домішки та інші шкідливі речовини, роблячи шкіру і волосся сильнішим і здоровішим; допомагає видаляти хімічні речовини з пор, відлущувати відмерлі клітини шкіри і стимулювати оновлення епідермісу; ефективно діє проти неприємного запаху, регулює рівень зволоження. 
 • кофеїн: потужно стимулює, підвищуючи активність обміну речовин; живить, покращуючи оксигенацію і тонізуючи шкіру голови; дренує, допомагаючи зменшити затримку води, виводить застійні рідини з організму; сприяє усуненню мертвих клітин, має кератолітичну дію; покращує зовнішній вигляд шкіри і волосся. 
 • тіолізин: це комбінація сірчаних амінокислот, що ефективно балансує склад та кількість себуму на шкірі та волоссі; видаляє зайвий накопичений себум, роблячи шкіру голови та волосся більш здоровими та живими. 
 • зародки пшениці: заспокоюють, пом'якшують, кондиціонують та зміцнюють; сприяють відновленню пошкодженого волосся завдяки своїй дії проти ламкості, покращують зовнішній вигляд і цілісність волосся.

Переваги: надлишковий себум шкіри голови здатен накопичувати смог, токсини та мікропил, які згодом окислюються під дією УФ-променів та створюють проблеми зі шкірою голови, окрім того ще й надають волоссю неприродно тьмяний та матовий вигляд. Щоб запобігти цьому рекомендуємо регулярно виконувати процедуру детоксикації шкіри голови, що усуває накопичене у себумі забруднення та є ефективної профілактикою проблем зі шкірою голови та волоссям. 

Результат: гідроліпідна мантія відновлена, шкіра голови та волосся насичені киснем, тонізовані та очищені від токсинів, мікропилу та зайвого себуму. Волосся відновило свою природню еластичність та здатність захищатися від зовнішнього забруднення. 

CUTIS PURA 

Призначення: потужний, але ніжний скраб із хімічною та фізичною дією для відлущення рогового шару епідермісу шкіри голови та обличчя. Особливо рекомендується при лупі, себореї, дерматиті, а також для молодої шкіри, чоловічої шкіри і шкіри до/після менопаузи. Рекомендується для використання перед усіма типами трихологічних процедур. 

Активні інгрідієнти та дія: 

 • червона глина: очищення шкіри, відлущування, ремінералізація, абсорбція, надає пружність; 
 • кремній: відлущування, розгладжування; 
 • шикімова кислота: антибактеріальна, антимікотична, балансувальна, розгладжувальна і стимулююча дія; 
 • фермент роду Bacillus: ензимний ексфоліант, проліфератор клітин; 
 • пантенол: має зволожуючу, пом’якшуючу, заспокоюючу, кондиціонуючи дію; 
 • алантоїн: клітинний проліферант, антиоксидант, має зволожувальну, кератопластичну, розгладжувальну, заспокійливу дію; 
 • гліцерин: пом’якшувальний, живильний засіб, глибоко зволожує шкіру на поверхні та утримує вологу всередині. 

Переваги: видаляє омертвілі клітини та стимулює клітинний обмін, готує шкіру голови для подальших трихологічних процедур, збільшуючи їхню ефективність. Посилює еластичність та мікроциркуляцію шкіри голови, відновлює її мікрофлору. Запобігає появі найпоширеніший проблем зі шкірою голови (лупа, себорея, випадіння волосся). Помітний результат навіть після одного використання. 

Результат: помітне зменшення лупи, свербіння. Збільшення проміжку часу між миттям голови. Шкіра голови очищена від сальних пробок та інших забруднень, зволожена, пружна та вільно дихає.

Пілінг шкіри голови
Послуги
Пілінг шкіри голови — Фото 1
Консультація трихолога
More Button
Детальніше
Ваш шлях до здорового та красивого волосся Волосся завжди було важливою частиною нашого зовнішнього вигляду, символом естетичності та самопочуття. Проте в сучасному світі зі стресами та екологічними проблемами, догляд за волоссям став важливішим, ніж будь-коли раніше. Поява лупи, ламкість,
Пілінг шкіри голови — Фото 2
Пересадка волосся безшовним методом FUE
More Button
Детальніше
Пересадка волосся - це спільне творіння мистецтва та медицини. Під час процедури, наша команда використовує мікроінструменти для точного видобутку волоскових фолікулів з "донорських" зон вашого тіла, які зазвичай знаходяться на вашій голові. Потім ці фолікули переносяться на місце, де відновлення
Пілінг шкіри голови — Фото 3
Мікропігментація скальпа (SMP)
More Button
Детальніше
Мікропігментація скальпа (SMP - scalp micro pigmentation) - це точкове нанесення спеціального пігменту у верхні шари епідермісу, з метою візуальної корекції відсутності волосся в певних ділянках. Мікропігментація скальпа - це інноваційна процедура, що змінює життя для тих, хто шукає рішення
Пілінг шкіри голови — Фото 4
Плазмотерапія волосистої частини голови (PRP)
More Button
Детальніше
В основі процедури плазмотерапії волосистої частини голови PRP (platelet rich plasma) лежить здатність клітин нашого організму до саморегенерації. Це прогресивний напрямок в естетичній та регенеративній медицині, який відкрив нові можливості природного відновлення тканин. Принцип дії процедури
Пілінг шкіри голови — Фото 5
Мезотерапія
More Button
Детальніше
Мезотерапія для волосся - це інноваційний метод лікування та догляду за волоссям, який базується на мікроін'єкціях спеціалізованих препаратів безпосередньо в шкіру голови. Ця процедура має на меті поліпшення структури волосся, стимуляцію росту, зупинення випадіння, та загальне покращення здоров'я

Записатись на прийом

Інститут дерматології і косметології доктора Богомолець це орієнтований на пацієнта інститут дерматології світового класу, де пацієнтів лікують експерти в галузі медичної та косметичної дерматології, які мають знання у всіх аспектах дерматології

Записатись на консультацію