Отзывы

Оставить отзыв
Алла Мокринська
5

Я щиро вдячна Усенко Галині Дмитрівні за її високий професіоналізм і щире ставлення до людей. Її поради завжди приносять чудовий результат. З повагою Алла Мокринська

Алла Мокринська
5

Я вдячна касиру Наталії за доброзичливість і щире ставлення до людей. Завжди відповідає чемно і з щирою посмішкою. З повагою Алла Мокринська

Олександра
5

Лікар Свистак Ганна Павлівна, приємна та уважна. Відповіла на всі питання, назначила лікування. Але про ефект лікування, ще рано говорити.

Світлана
5

Дуже вдячна Богомолець Ользі Вадимівні за онлайн-консультацію, Грищенку Роману за обстеження та Островерхому Андрію за видалення ботриомікоми. Ви професіонали від Бога! Сину 7 років, ми провели в клініці 1,5 години! Дитина навіть не скривилася від болю. Удачі Вам, клініку рекомендую!

Отзывы
Отзывы — Фото 1
Лариса
5

Дуже вдячна лікарю Островерхому Андрію Павловичу за його професіоналізм і чуйність. Бажаю Вам міцного здоровʼя і також всьому персоналу клініки!

Катерина
5

Я просто в захваті від клініки! Моментально записали, провели детальне обстеження, та видалили утворення. І дерматолог, і хірург надали максимум інформації, запропонували декілька можливих варіантів, все пояснили. Я дуже вдячна за професійну допомогу. І завдяки просвітній роботі клініки я в принципі звернула увагу на зміну родимки і прийшла на обстеження - плакати по місту, відео на ютьюб дали мені знання, які ознаки можуть бути небезпечними.

Віталій
5

Чудові фахівці!

Марина
5

Спасибо нашему замечательному доктору Коваль Ольге Михайловне.Привела на приём дочку по поводу невуса,доктор посмотрела всего ребёнка с головы до ног,каждый элемент,очень внимательно,плюс дала советы по поводу ухода кожи с акне.Проконсультировала по поводу уходовой и лечебной косметики.Очень грамотный специалист и просто ухоженная и красивая женщина,глядя на которую хочется ухаживать и за собой🥰

Світлана
5

Хочу висловити свою вдячність лікарю Ірині Олександрівні Кріщенко та відзначити її вміння почути пацієнта, надати рекомендації, створити зв'язок і довіру між лікарем і пацієнтом, а також відмітити важливу роль особистих медичних асистентів у діловому спілкуванні Світлани та Лілії.

Вадим
5

Дякую за якісну консультацію, одразу відчувається професіоналізм та компетентність лікаря Ольги Вадимівни. Все пояснила, що бажав. Буду працювати і в подальшому. Дякую

Романюк Тетяна Валеріївна
5

Щиро дякуємо Богомолець Ользі Вадимівні за її професіоналізм і індивідуальний підхід до кожного пацієнта. Ми лікували в донечки гемангіому,консультувались онлайн,лікар все доступно і покроково пояснила як будемо лікувати і якого резутату очікувати.Ми звернулись коли малечі було 2 місяці,гемангіома була досить помітна і швидко збільшувалась,але як тільки ми розпочали лікування, результ не заставив себе чекати,гемангіома стрімко почала зменшуватись і змінювати колір на світліший,нашому щастю не було меж. Ми дуууже задоволені результатом,за 8 місяців лікування її не озброєним оком не видно,а саме головне що лікування без хірургічних втручань,без шкідливих препаратів і взагалі для дитини безболісно. Ще раз щиро Вам дякуємо .

Отзывы — Фото 2
Віта
5

Переглянувши ролик Ольги Богомолець у тік-тоці про обовʼязкову перевірку ʼпідозрілихʼ родимок, зрозуміла, що на голові мого чоловіка є саме така родимка, відразу ж записались на прийом до дерматолога Кравець Кіри Ігорівни, яка і підтвердила наші побоювання та направила до хірурга Терелюка Григорія Володимировича, якому ми безмежно вдячні за проведені операції та чудове ставлення до своїх пацієнтів. Григорій Володимирович уважний, чуйний лікар своєї справи, дякуємо Вам і всьому персоналу клініки! Вдячних вам пацієнтів!

Отзывы — Фото 3

Записаться на консультацию