Лікування гемангіоми у дітей в Киеве

Гемангіома у дітей існує від народження або з’являється на шкірі протягом перших днів життя. Вона здатна виростати з маленької крапки до великої плями, псуючи красу і ніжність дитячої шкіри та доводячи до розпачу батьків. Проте кращим союзником на шляху до здорового і радісного дитинства вашого малюка буде не розпач – а консультація дерматолога і правильне лікування одразу після виявлення новоутворення.

Гемангіома на обличчі дитини фото Bogomolets Clinic

Що таке дитяча гемангіома?

Гемангіома у дітей – це доброякісна судинна пухлина, яка зустрічається у 10% дітей першого року життя. Найчастіше діагностується серед дівчаток і недоношених дітей вагою менше 1,5 кг.

Ця пухлина утворена великим скупченням шкірних і підшкірних капілярів: найдрібніших кровоносних судин організму. Саме тому відрізняється яскравим рожевим кольором і може досягати значних розмірів. Найбільш активний ріст відбувається протягом перших 6-12 місяців життя – ось чому в цей період не можна зволікати з лікуванням.

Найчастіше гемангіоми виникають на шкірі обличчя і голови. Інші типові місця локалізації – шия, груди, верхні кінцівки. До небезпечних місць локалізації, які межують з життєво важливими органами, належать очі, ніс, рот, молочні залози у дівчаток, статеві органи.

Чи може гемангіома у дитини бути небезпечною?

В 70% випадків гемангіома у немовлят здатна самостійно регресувати протягом 5-10 років. Саме тому більшість лікарів схиляється або до тактики вичікування, яка може розтягнутися на декілька років – або до хірургічного видалення, щоб не чекати так довго.

Проте в обох випадках існують серйозні ризики для здоров’я, які можуть призвести до інвалідизації дитини:

  • звичайне спостереження без найменшого медичного втручання дає пухлині шанс прорости вглиб шкіри – і пошкодити не лише підлеглі тканини, а й розміщені поруч органи та їх функції (очі, вуха, рот і верхні дихальні шляхи);
  • хірургічне втручання виконується під загальним наркозом, передбачає медикаментозне навантаження на весь організм і супроводжується крововтратою – до того ж, залишає відкриту для інфекцій рану і післяопераційний рубець.
     

Діагностика гемангіоми у дітей

Наукові знання і клінічний досвід дерматологів BOGOMOLETS CLINIC допомагають безпомилково розпізнавати гемангіому з-поміж інших новоутворень раннього дитячого віку.

Для встановлення діагнозу можна скористатися такою зручною і швидкою послугою як онлайн консультація дитячого дерматолога або записатися на очний прийом у клініці в Києві. Під час консультації лікар збиратиме важливий анамнез: коли саме з’явилася пухлина, з якою інтенсивністю вона збільшується. На прийомі проводиться дерматоскопія (огляд новоутворення зі збільшенням) або УЗД (для оцінки глибини проростання в тканини).

Донедавна гемангіома лікувалася за допомогою хірургічної операції, гормональної терапії або малоінвазивних деструктивних методів, спрямованих на руйнування патологічної тканини (кріодеструкція рідким азотом, електрокоагуляція, ін’єкційна склеротерапія). Проте кожен з цих методів деформує структуру шкіри і залишає рубці. До того ж, не гарантує відсутність рецидиву і появи нової пухлини.

Дерматологи нашої клініки відмовилися від застарілої практики на користь сучасного і безпечного терапевтичного лікування. Це місцева терапія бета-блокаторами у поєднанні з лазерною терапією.

Лікування дитячої гемангіоми у Києві в BOGOMOLETS CLINIC

Спеціально для наймолодших пацієнтів на базі нашої клініки було створено BOGOMOLETS HEMANGIOMA CENTER  – профільний медичний заклад, фахівці якого займаються виключно гемангіомою у дітей.

Дитячі дерматологи BHC пропонують мамам та їх малюкам радикально новий підхід до діагностики та лікування гемангіоми у Києві:

  • основою лікування є препарати бета-блокаторів, створені професором Ольгою Богомолець – мазь Stop Hemangioma (анаприлін) і гель OLGEM (тимолол);
  • при нанесенні на шкіру ці препарати діють строго локально і не чинять системного впливу на організм;
  • місцева терапія з перших днів життя доповнюється сеансами лазерної терапії, яку можна проводити з 2-тижневого віку;
  • комплексна дія бета-блокаторів і судинного лазера зупиняє ріст та викликає розсмоктування пухлини, залишаючи на її місці ідеально чисту шкіру;
  • ми впровадили практику телемедичних консультацій на відстані – і зробили можливим лікування гемангіоми в домашніх умовах, яке мама виконує самостійно під дистанційним керівництвом лікаря;
  • наші дерматологи турбуються не лише про лікувальний результат в реальному часі – а й про майбутнє дитини, в якому не повинно бути грубого рубця, косметичного дефекту шкіри і тим більше інвалідності.

Якщо у вашого новонародженого малюка з’явилася рожева пляма – не втрачайте час на небезпечне вичікування. Гемангіома у немовлят повністю виліковна – без болю, слідів і рубців. Записуйтеся на онлайн консультацію або прийом в київську клініку – зробіть перший крок до правильного лікування.

 

Лікування гемангіоми у дітей

Популярные вопросы о Лікування гемангіоми у дітей

У якому віці проходить гемангіома у дитини?

Як правило, коли хвороба проходить без ускладнень, то до 9-ти років у дітей гемангіома повністю зникає.

Цены на Лікування гемангіоми у дітей в Киеве

Записаться на консультацию
Консультація дитячого дерматолога з дерматоскопією

Записаться на прием

Институт дерматологии и косметологии доктора Богомолец это ориентированный на пациента институт дерматологии мирового класса, где пациентов лечат эксперты в области медицинской и косметической дерматологии, имеющие знания во всех аспектах дерматологии

Записаться на консультацию