Марафон здоров'я

Марафон здоров'я

Всеукраїнський благодійний Марафон здоров'я Ольги Богомолець стартував 9 лютого 2009 року в Севастополі і до 29 травня відвідав 28 міст всіх регіонів України. Він включав розробку критеріїв оглядів і виділення груп ризику, попередні огляди дітей, клінічні і дерматоскопічні огляди дітей-сиріт та дітей із малозабезпечених родин з груп ризику та роботу із засобами масової інформації.

Благодійну діяльність Ольга Богомолець почала 1992 року. З того часу і по теперішній час діяльність доктора Богомолець, «Княгині української пісні» та «Володарки оксамитового голосу», була спрямована на збір коштів для тих, кому вони необхідні. Кошти, зібрані завдяки виступам, передавалися в дитячі будинки; на харчування для бідних; на спорудження пам'ятника Т. Г. Шевченка в місті Сколе; гроші з 6 концертів були спрямовані на лікування дітей з судинними пухлинами... 2007-2008 рр. з метою зупинення розповсюдження епідемії туберкульозу в Україні Ольга Богомолець відвідала з благодійними концертами більше 20 виправних установ для жінок і неповнолітніх.

Мета Марафону здоров'я

Основна мета благодійної програми марафону 2009, яка проводилась за підтримки Президента України – проведення безкоштовних спеціалізованих медичних оглядів дітей-сиріт та дітей із малозабезпечених родин в обласних центрах країни. Хворі діти були спрямовані на огляд до Інституту дерматокосметології доктора Богомолець і, кому було необхідно, безкоштовно прооперовані. Одночасно пройдуть благодійні концерти «Ангел мій» для представників медичних, культурних і ділових кіл регіонів України.

Дорожна мапа Всеукраїнського Марафону здоров'я склала 23 260 км.

За час Марафону попередньо було оглянуто 61 553 дітей, з них — 1 607 були віднесені до груп ризику і оглянуті фахівцями Інституту дерматокосметології доктора Богомолець.

В результаті оглядів була виявлена приналежність:

  • до групи ризику — 351 дитина;

  • до групи високого ризику — 214 дітей;

  • що потребують диспансерного обліку — 906 дітей;

  • 2 дітей були ургентно прооперовані.

Роботою ЗМІ з висвітлення Всеукраїнського Марафону здоров'я 2009 року було охоплено понад 2 млн. 614 тис. Українців, або 5% від загальної кількості дорослого населення України.

Інші соціальні проекти

Основне завдання платформи «Україна 80+» — збільшити тривалість якісного та активного...
More Button
День меланоми в Україні — це всеукраїнський соціальний проект, під час якого проходять безкоштовні...
More Button

Записатись на консультацію