Судинні зірочки

Судинні зірочки

Судинні зірочки, відомі як патологічно розширені дрібні судини, привертають увагу своїми незвичайними формами та яскравими кольорами. Ця властивість може викликати тривогу стосовно можливих впливів на здоров'я. 

В Bogomolets Clinic дерматологи мають експертні знання щодо діагностики судинних аномалій за "зоряним атласом" шкіри. Лікарі використовують передові методи діагностики та інноваційні лазерні технології, дотримуючись високого стандарту у відновленні краси і здоров'я шкіри.

 

Судинні зірочкиСудинні зірки, або телеангіектазії, являють собою розширені судини незапального походження, які можуть з'являтися на обличчі та тілі, особливо на нижніх кінцівках. Їх розмір зазвичай не перевищує 1-3 мм, але може бути великим дефектом на шкірі. Кольорова гамма відрізняється в залежності від типу судин. 

Судинні аномалії частіше виявляються у дітей, молодих людей та пожилого віку. У дітей телеангіектазії часто є результатом ангіом, а в новонароджених вони можуть з'являтися як "лапки лелеки", які зникають до першого року життя. 

Головним фактором, що впливає на розширення судин, є спадковість. До набутих причин відносяться ураження від сонця, тривалі статичні навантаження на ноги, варикозна хвороба, а також зміни в гормональному фоні. Травматичні пошкодження шкіри та судин також можуть сприяти появі судинних аномалій.

Залежно від форми та малюнка, телеангіектазії можуть бути класифіковані як точкові, зірчасті, лінійні та деревоподібні. 

Хоча самі судинні зірочки переважно не є небезпечними для здоров'я, їх присутність може вказувати на певні захворювання внутрішніх органів. Тому важливо звернутися до фахівців для діагностики та відповідного лікування.

Лікування судинних зірочок у Bogomolets Clinic

В Bogomolets Clinic лікарі використовують лазерне видалення та мікросклеротерапію як найбільш ефективні методи лікування судинних зірочок, забезпечуючи бездоганний естетичний результат. 

Для запобігання появі нових телеангіектазій рекомендується уникати тривалого перебування на сонці та різких змін температури. Якщо виникає підозра на судинні аномалії, завжди варто звертатися до досвідчених дерматологів Bogomolets Clinic для отримання кваліфікованої допомоги.

Записатись на консультацію