Уф-індекс на варті вашого здоров'я

Уф-індекс на варті вашого здоров'я

Щодня, переглядаючи прогноз погоди в своєму телефоні, чи звертали ви увагу на УФ-індекс?

Це важливий для здоров'я показник, що особливо актуальний в сонячні дні. УФ-індекс показує рівень ультрафіолетового випромінювання у вашому місці на даний момент часу. Значення його можуть бути від 0 до 11+.

Чим більше значення УФ-індексу, тим вище потенційна небезпека для шкіри і очей людини. У дні високого УФ-індексу сонцю знадобитися зовсім небагато часу під час вашого перебування на вулиці, щоб заподіяти шкоду вашому здоров'ю.

Тому, перед виходом на вулицю, зверніть увагу не тільки на температуру, але і перевірте УФ-індекс. І, відповідно до його показника, захистіть себе:

  • 0-2НИЗЬКИЙ рівень. Захист не потрібен або потрібен мінімально залежно від типу шкіри (крем з SPF 15). Перебування поза приміщенням не становить небезпеки.
  • 3-7ПОМІРНИЙ / ВИСОКИЙ рівень. Захист необхідний. Використовуйте сонцезахисний крем (SPF 30-50). З 11 до 16 години перебувайте в затінку. Надіньте одяг з довгими рукавами, головний убір і сонцезахисні окуляри.
  • 8-11+ДУЖЕ ВИСОКИЙ / ЕКСТРЕМАЛЬНИЙ рівень. Необхідний посилений захист. Використовуйте сонцезахисний крем (SPF 50-100). З таким УФ-індексом, пересуваючись по вулиці, намагайтеся максимально перебувати в затінку, а полуденні години перечікуйте всередині приміщення. Обов'язково надіньте одяг з довгими рукавами, широкий капелюх та сонцезахисні окуляри.

Записатись на консультацію