Історія клініки

Історія клініки
Історія клініки — Фото 1
Історія клініки — Фото 2
Історія клініки — Фото 3
ДОСВІД. ЕКСПЕРТНІСТЬ. ДОВІРА

BOGOMOLETS CLINIC є експертою клінікою, яка спеціалізується на  діагностиці та лікуванні захворювань та новоутворень шкіри у дорослих і у дітей. Досвід та експертність лікарів BOGOMOLETS CLINIC дозволяє встановлювати діагнози у найскладніших випадках. У клініці працюють і консультують кандидати медичних наук, доктори медичних наук, професори, проводяться консиліуми. Хірурги та комбустіологи клініки проводять надзвичайно складні операції: пересадка шкіри, мікрографічна хірургія по Mohs, реконструктивна пластична хірургія.

Від заснування BOGOMOLETS CLINIC обладнується передовою, сучасною безпечною та точною апаратурою, що дозволяє швидко та чітко поставити діагноз, вести постійний моніторинг та здійснювати якісне лікування.

Саме такий підхід у поєднанні з експертністю лікарів дозволяє досягати найкращого лікування та визнання пацієнтів, професійної спільности.

Для мене медицина – це тільки розум, де все чітко і емоціям немає місця, на них немає права. Адже пацієнти чекають від мене не співчуття і сліз, а єдино правильного рішення, яке збереже їм життя і здоров'я. Права на помилку я собі не даю - і того ж вимагаю від усіх тих, хто зі мною працює

Богомолець Ольга Вадимівна
Історія клініки — Фото 4
30 років

Бездоганної репутації

14 000

Діагностованих випадків меланоми та раків шкіри

175 000

Консультацій щорічно

30 000

Проведених операцій

Записатись на консультацію