InMode Triton

InMode Triton

Багатофункціональна система омолодження InMode Triton - інноваційний продукт ринку естетичної косметології, розроблений ізраїльськими вченими. На даний момент це одна із найбільш ефективних альтернатив пластичної хірургії, яка повністю замінює радикальні методи лікування більш щадними, включає прояв побічних реакцій і дає можливість отримати видимі результати буквально з першого застосування.

Принцип її дії полягає у використанні світлових потоків, які проникають в глибокі шари епідермісу, надають щадячий вплив на клітини шкіри, не пов'язуючи її поверхню. На відміну від тонкого лазерного луча, світловий потік, вилучається апаратом InMode, впливає на кровоносні судини, в результаті чого покращується загальний стан шкіри, проявляється вплив на пігментацію клітин шкіри, поверхня якої стає більш світлою, рівного оттенка, відбувається стимуляція неоколлагенеза – природного вироблення колагену, завдяки якому встановлюються мімічні та глибокі вікові морщини.

Оскільки апарат надає комплексну дію на шкіру, після кількох сеансів вона стає більш еластичною, пружною і гладкою. Повністю усуваються ознаки вікових змін, а ефект тримається досить довго. Дана платформа є багатофункціональною і здатна вирішувати різноманітні косметологічні завдання, завдяки наявності насадок:

  • насадка Lumecca - працює за принципом IPL- апарата, використовуючи інтенсивні спалахи ламп- генераторів. Застосовують для усунення різних дефектів шкіри – пігментних плям, телеангіоекстазії нерівномірного тону шкірного покриву тощо.
  • насадка Fractora - призначена для потужного ліфтинг-ефекту та омолодження за рахунок нагрівання та RF енергії, але без абляції. Обидва фактори викликають вироблення колагену та еластину, синтез яких сильно зменшується з віком. А, як відомо, саме вони зумовлюють еластичність шкіри. Велика перевага полягає у можливості цілорічного використання на будь-якому типі шкіри, включаючи смагляву, не боячись отримати осередків пігментації. Процедуру також рекомендовано для реабілітації після пластичних хірургічних втручань.

Записатись на консультацію