General Electric Logiq E

General Electric Logiq E

Logiq E – це компактна ультразвукова діагностична система виробництва General Electric, призначена для проведення комплексних досліджень. Має відмінні професійні характеристики для роботи із дослідженнями шкіри.

Чітка візуалізація. Швидка робота. Точний контроль інвазивної процедури. Такими були вимоги лікарів, що лежать в основі створення NextGen Logiq E. Її алгоритм візуалізації дозволяє отримувати чіткі зображення портативної конфігурації. Спеціалізоване програмне забезпечення та датчики допомагають контролювати положення голки при проведенні блокади або швидко виконати аспірацію, навіть у пацієнта з ожирінням. Можливість керування з датчика усуває потребу в асистенті та забезпечує високу продуктивність.

Просто

  • Узгодженість результатів. Інструмент Patient Follow-up з технологією Fusion допомагає забезпечити технічну узгодженість обстежень та запобігти спотворенню клінічних висновків через непослідовність методик.
  • Простота порівняння. Іноді порівняння лівої та правої структур або картини «до» та «після» важливе для ухвалення клінічного рішення. Розділений екран робить порівняння майже автоматичним.
  • Простота нумерації. Кількісна оцінка PDI забезпечує чисельне представлення параметрів кровотоку, зміна яких може бути пов'язана із запальним або пухлинним процесом, а також із синовітом

Точно

  • Точне диференціювання тканин – це важливий компонент діагностики. Алгоритм візуалізації Logiq E додатково оптимізований для кожного варіанта застосування у місці лікування.
  • Відстеження кінчика голки. Logiq E використовує два різні типи ультразвуку: один для тканини, а інший для металу. Це допомагає голці виділятися на тлі тканин тіла, а також дозволяє окремо керувати зображенням голки.
  • Якісна візуалізація практично будь-якої структури практично у будь-якого пацієнта. Конвексний датчик із частотою сканування 1-5 МГц забезпечує проникнення у глибокі структури навіть при дослідженні пацієнта з ожирінням. Інші датчики дозволяють виконувати візуалізацію із частотами до 22 МГц для покращення якості відображення поверхневих структур.
  • Дозволяє діагностувати запальні процеси та визначати ознаки захворювань на ранній стадії. PDI з високою роздільною здатністю є ексклюзивною технологією GE, призначеною для візуалізації кровотоку при утворенні нових судин.
  • Перегляд у 3D-режимі. Датчик дозволяє для відображати взаємне розташування анатомічних структур в у режимі Easy3D.

Записатись на консультацію