Ellman Surgitron ЕMC

Ellman Surgitron ЕMC

Апарат Surgitron ЕMC – це високочастотний радіохвильовий хірургічний генератор нового покоління.

Застосовується в дерматокосметології для видалення різних новоутворень: папілом, невусів, фібром, кератом, кондилом, бородавок, контагіозного молюска. Також за допомогою Surgitron проводять радіохвильову біопсію.

Surgitron поєднує в собі останні досягнення радіохвильової хірургічної техніки, надійність та універсальність у використанні. Апарат дозволяє лікарю-хірургу виконувати точні, атравматичні розрізи шкіри та тканин при температурі від 38 до 80 градусів С з абсолютною безпекою, забезпечуючи відмінний результат.

При потужності 90 Вт Surgitron здатний генерувати та підтримувати безперервно частоту 4.0 МГц. У ньому також передбачена можливість паралельного включення біполярного пінцета (без відключення основного електрода). У режимі біполярної коагуляції апарат генерує хвилю 1.7 МГц, що посилює коагуляційний ефект.

Принцип роботи

Принцип роботи апарату Surgitron заснований на тому, що радіосигнал, який передається електродом, викликає випарювання рідини з тканин, таким чином, виробляючи їх розсічення. Високочастотні хвилі поглинаються внутрішньоклітинною рідиною, завдяки чому знижується ризик пошкодження навколишньої тканини.

Радіохвильова (радіочастотна) хірургія, на якій заснована робота Surgitron, – це унікальний безконтактний метод розрізу і коагуляції м'яких тканин за допомогою радіохвиль високої частоти (3.8 – 4.0 МГц). У цьому діапазоні частот пошкодження тканин є мінімальним. Розсікаючий ефект досягається за рахунок тепла, що виділяється при опорі тканин до проникнення в них спрямованих високочастотних хвиль. Високочастотна енергія концентрується на кінці активного (хірургічного) електрода і викликає сплеск внутрішньоклітинної молекулярної енергії, яка нагріває тканини та фактично випаровує клітини. При цьому безпосередній контакт електрода з клітинами відсутній, а сам електрод не нагрівається. Також техніка радіохвильової хірургії повністю виключає болючі скорочення м'язів або стимуляцію нервових закінчень при проходженні хвиль через тіло пацієнта (ефект Фарадея).

Після проведення хірургічних маніпуляцій з апаратом Surgitron виключається поява опіків, а також не відбувається утворення рубців. Процедура проходить безболісно та безпечно. Значною перевагою радіохвильової хірургії є стерилізучий ефект, який обумовлює відсутність інфекційних ускладнень.

Ellman Surgitron ЕMC

Переваги апарату Surgitron

Переваги високочастотної радіохвильової хірургії:

  • швидкість процедури;
  • відсутність пошкодження тканин;
  • швидке загоєння; безболісність;
  • відсутність опіків, кровотечі та гнійних ускладнень;
  • можливість взяття якісного матеріалу для гістологічного дослідження.
Сфера застосування

Хірургічні процедури за допомогою апарату Surgitron відносяться до нетравматичних методів розрізу і коагуляції м'яких тканин. Наявність великого вибору електродів дозволяє проводити видалення різних новоутворень на будь-яких ділянках обличчя та тіла.

Ellman Surgitron ЕMC — Фото 1
Ellman Surgitron ЕMC — Фото 2

Записатись на консультацію