Asclepion QuadroStar PRO

Asclepion QuadroStar PRO

Quadro Star PRO Yellow - це золотий стандарт для лікування судин, таких як телеангіектазії, червоні вугри, павукоподібний невус, сенильная гемангіома, судинні плями венозної природи, винні плями, гемангіома. 

Жовта хвиля з довжиною 577 нм, створювана Quadro Star PRO, лежить на максимальній межі поглинання гемоглобіну. Завдяки нижчому рівню поглинання меланіну порівняно з довжиною хвилі 532 нм, довжина хвилі QuadroStarPROYELLOW 577 нм може ефективно лікувати темні типи шкіри з меншим пошкодженням шкіри та значно зменшити побічні ефекти.

Технологія HOPSL. QuadroStar PRO оснащений високопотужним напівпровідниковим лазером з оптичною накачуванням HOPSL, найсучаснішим у твердотільній лазерній технології. Ця абсолютно нова технологія робить жовту хвилю доступною в дуже маленькому та легкому пристрої з неперевершеною потужністю (до 5 Вт).

Однорідний профіль променя. Спеціально розроблена оптика гарантує дуже однорідний профіль променя, що означає, що лікування завжди безпечне та точне.

Сканер з охолодженням шкіри. Окрім стандартного наконечника, QuadroStar PRO також пропонує сканер із вбудованим охолодженням шкіри для обробки великих ділянок.

Записатись на консультацію