Закінчився другий курс для лікарів «Диференційна діагностика і вибір тактики лікування при гемангіомах і судинних мальформаціях»

Закінчився другий курс для лікарів «Диференційна діагностика і вибір тактики лікування при гемангіомах і судинних мальформаціях»

З 30 по 31 жовтня 2015 року пройшли заняття другої групи з курсу тематичного удосконалення для лікарів «Диференційна діагностика і вибір тактики лікування при гемангіомах і судинних мальформаціях». На думку курсантів, обсяг знань, який був отриманий, багато в чому змінив їхнє уявлення про сучасні тенденції в діагностиці і методах лікування гемангіом і гемангіомоподібних новоутворень. Теоретичні знання були закріплені на практичних заняттях – показовому лікуванні лазеротерапією.

 

Викладач курсу, Ігор Сай, лікар хірург, фахівець з лазерної медицини, керівник Центру лікування судинних аномалій шкіри Інституту дерматокосметології доктора Богомолець за ці два насичених дня поділився своїм багатим практичним досвідом лікування гемангіом і судинних мальформацій.

За традицією, що склалася автор курсу, професор Ольга Богомолець, відповіла на запитання курсантів, які в цей раз виходили з площини занять, однак від цього розмова була не менш цікавою. Окремо Ольга Вадимівна підкреслила, що матеріали, які використані в навчальному модулі, збиралися протягом 20-ти років, є унікальними, а за своїми розмірами, на сьогоднішній день, це одна з найбільших баз верифікованих знімків судинних новоутворень в Європі.

Записатись на консультацію