Відомі жінки, обличчя яких прикрашають родимки

Відомі жінки, обличчя яких прикрашають родимки

Сьогодні багато хто намагається видалити родимки, особливо на обличчі. Дійсно, іноді родимки виглядають не дуже естетично, а деякі з них можуть бути небезпечними. Однак деякі зіркові красуні ні за що не розлучаться зі своїми «мушками», а спокусливі родимки навіть стали свого роду їх візитівкою.

 

Наталі Портман

Бездоганне обличчя Наталі Портман родимки тільки прикрашають, надаючи її рисам ніжності та грайливості.

 

Сінді Кроуфорд

Тільки починаючи кар'єру моделі, вона відмовилася від вимог агентів видалити родимку над вустами. Судячи з усього, родимка принесла їй успіх і стала її візитівкою.

 

Мерайя Кері

Чарівна співачка також є володаркою родимки, яка робить її обличчя ще миліше.

 

Анджеліна Джолі

Багато хто говорить про спокусливі вуста акторки, але не менш прекрасна також її невелика родимка над бровою. Вона завжди забороняє візажистам приховувати родимку тональним кремом, тому що «позначки долі» – це, за її словами, дуже серйозно.

 

Мерлін Монро

Незрівнянна Мерилін Монро і її чарівна родимка на щоці, яка звела з розуму мільйони.

 

Блейк Лайвлі

Американська актриса Блейк Лайвлі гнівається, коли її родимку прибирають за допомогою фотошопу. Тому іноді вона просить візажистів підкреслити крихітну цятку темним олівцем.

 

Скарлетт Йоханссон

Родимка на щоці голлівудської акторки робить її ще більш привабливою, особливо коли вона посміхається.

 

Голді Хоун

Свого часу американська актриса, модель і за сумісництвом мати Кейт Хадсон практично ввела моду на родимки в б'юті-індустрії.

 

Єва Мендес

Своєю сексуальною цяткою на обличчі Єва звела з розуму багатьох чоловіків і до сих пір продовжує робити це.

 

Рейчел Макадамс

Окрім того, що у Рейчел чарівна посмішка, у неї ще є і родимки на підборідді та щоці, що надають білявці ще більше чарівності. Канадська акторка усипана родимками не тільки на обличчі, але і по всьому тілу.

 

Шерілін Фенн

Акторка, відома за серіалом «Твін Пікс». Родимка біля ока – родзинка цієї вродливої жінки.

 

Коли потрібно видаляти

Навіть голлівудським красуням не варто забувати про те, що всі родимки повинні бути під наглядом лікаря. Рекомендується проходити дерматоскопію у досвідченого дерматоонколога не рідше, ніж раз на півроку-рік. При найменшій підозрі на злоякісний процес лікар призначає відповідний метод видалення в залежності від попереднього діагнозу, місця розташування родимки, розміру і форми. Видалення родимок та інших новоутворень може бути рекомендовано як за медичними показаннями, так і з естетичною метою. Однак в обох випадках варто пам'ятати про головне: родимки може видаляти тільки лікар в спеціалізованому медичному закладі! 

Записатись на консультацію