Відкрита лекція до дня боротьби з меланомою

Відкрита лекція до дня боротьби з меланомою — Фото 1

10 травня 2019 року в Україні відбудеться всеукраїнський соціальний проект – День діагностики меланоми, що проводиться щорічно в рамках пан'європейської програми «Євромеланома».

 

Програма «Євромеланома» спрямована на підвищення рівня обізнаності населення про меланому – одну з найнебезпечніших злоякісних пухлин. Основні напрямки, за якими працює програма, це інформування суспільства про небезпеку родимки, що перероджується і спонукання медичних працівників до щорічних безкоштовних оглядів населення на предмет виявлення ранніх ознак захворювання.

Всього за 10 років (2009-2018 рр.) проведення проекту в Україні було оглянуто 379 360 громадян, серед яких було виявлено 1168 випадків меланоми і 3541 випадків раку шкіри.

Головними організаторами проекту в Україні виступають Українська асоціація дерматоскопії шкіри (УАДШ), Інститут дерматокосметології доктора Богомолець, Інститут теледерматології та громадська організація «СТОП меланома» за підтримки постійного партнера La Roche-Posay.

Щорічно, напередодні Дня діагностики меланоми, організатори проводять в Києві безкоштовну лекцію для лікарів-дерматологів, онкологів та лікарів інших спеціальностей з різних регіонів, які беруть участь у проекті.

 

Дата лекції: 12 квітня 2019.

Час: 14:00-17:00, початок реєстрації о 13:00.

Кількість слухачів – 100 чол.

Місце проведення: Premier Hotel Lybid (пл. Перемоги, 1, Київ).

 

ПОПЕРЕДНЯ ПРОГРАМА ТА СПІКЕРИ

• 14:00 «Євромеланома в Європі та Україні». Ігор Канчалаба (СТОП-меланома, УАДШ), Лариса Орєхова (Інститут дерматокосметології доктора Богомолець)

• 14:20 «Дерматоскопічні ознаки меланоми». Оксана Бігун (Інститут дерматокосметології доктора Богомолець)

• 14:40 «Вибір хірургічного лікування пухлин шкіри». Оксана Краснопольська (Інститут дерматокосметології доктора Богомолець)

• 15:00 «Рідкісні новоутворення шкіри». Яна Бєлова (Молекула)

• 15:20 «Сучасне лікування метастатичної меланоми». Марія Кукушкіна (Національний інститут раку)

• 15:40 «Новоутворення шкіри волосяної частини голови». Наталія Семенюк (Інститут дерматокосметології доктора Богомолець)

• 16:00 «Можливості та обмеження радіологічної візуалізації у веденні пацієнтів із злоякісною меланомою». Микола Новіков (Лісод)

• 16:20 «Профілактика раку шкіри»


Участь безкоштовна за умови попередньої реєстрації. Реєстрація за ПОСИЛАННЯМ.

Записатись на консультацію