Відкрита лекція для лікарів-дерматологів до Дня меланоми 2017

Відкрита лекція для лікарів-дерматологів до Дня меланоми 2017

13 квітня 2017 року в Україні відбудеться дев’ятий всеукраїнський День меланоми в рамках програми «Євромеланома». В цей день лікарі з усієї України об’єднаються заради благородної мети – профілактики та зменшення смертності від онкологічних захворювань шкіри серед українців. Наше з вами головне завдання – нагадати нашим співгромадянам, що лише своєчасна діагностика та лікування можуть врятувати життя і зберегти здоров’я.

 

Українська Асоціація Дерматоскопії Шкіри запрошує лікарів-дерматологів, дерматовенерологів відвідати відкриту лекцію, що відбудеться 31 березня в Національному музеї медицини за підтримки партнера пан'європейського проекту «Євромеланома» – лабораторій La Roche-Posay. Лекцію прочитають висококваліфіковані практикуючі фахівці Інституту дерматокосметології доктора Богомолець та Національного інституту раку.

Дата: 31 березня 2017, п’ятниця, 14:00

Місце проведення: Національний музей медицини України, м. Київ, вул. Б. Хмельницького, 37 (ст. м. Університет)

Програма лекції:

1. ДЕНЬ МЕЛАНОМИ. ВСТУПНЕ СЛОВО. Лариса Орєхова, директор Інституту дерматокосметології доктора Богомолець – закладу, який 2009 року першим в Україні розпочав проводити безкоштовні огляди в рамках проекту «Євромеланома»
2. АТИПОВІ НЕВУСИ. Світлана Дячук, дерматовенеролог, дерматоонколог Інституту дерматокосметології доктора Богомолець
3. БАЗАЛЬНОКЛІТИННИЙ ТА ПЛОСКОКЛІТИННИЙ РАК ШКІРИ. Кіра Кравець, дерматовенеролог, дерматоонколог Інституту дерматокосметології доктора Богомолець
4. МЕЛАНОМА ШКІРИ. ОСНОВИ ПРОВЕДЕННЯ КЛІНІЧНОГО ОГЛЯДУ. Наталія Семенюк, дерматовенеролог, дерматоонколог Інституту дерматокосметології доктора Богомолець
5. СУЧАСНІ ПІДХОДИ ДО ЛІКУВАННЯ МЕЛАНОМИ ШКІРИ. Марія Кукушкіна, хірург-онколог, к.мед.н., с.н.с. відділення пухлин шкіри та м'яких тканин Національного інституту раку.

Участь у лекції безкоштовна за умови попередньої реєстрації за ел. адресою congress@telederm.com.ua.

Поспішайте, кількість місць обмежена.

До зустрічі!

Записатись на консультацію