Відкрита лекція для батьків «Вакцинація: розбираємося в нюансах»

Відкрита лекція для батьків «Вакцинація: розбираємося в нюансах» — Фото 1

Дата проведення: 30 березня 2016 (середа), 11:00

Тривалість: 1,5 години

Лектор: лікар-педіатр Алла Литвинюк

Організатор: Інститут дерматокосметології доктора Богомолець

Місце проведення: Київ, бульвар Тараса Шевченка, 17, Інститут дерматокосметології доктора Богомолець, Клініка дитячого здоров'я, 1-й поверх.

Аудиторія заходу: батьки дітей до 3-х років.

Шановні мами й тата! Запрошуємо Вас на першу безкоштовну лекцію циклу навчальних заходів для батьків на найбільш поширені на сьогоднішній день теми про дитяче здоров'я. Організатори лекцій – це фахівці Інституту дерматокосметології доктора Богомолець, які щодня стикаються в своїй роботі з численними запитаннями про вакцинацію і дерматологічні проблеми у дітей.

Саме тому виникла потреба проведення лекцій подібного роду, на яких батьки отримають відповіді висококваліфікованих фахівців на найпоширеніші питання про дитяче здоров'я.

Перша лекція відбудеться на актуальну тему для багатьох батьків – вакцинувати дитину чи ні. Багато батьків чули про різні негативні сторони вакцинації, які не завжди відповідають дійсності. Тому дуже важливо вчасно з'ясувати всі питання з досвідченим фахівцем, перш ніж відмовлятися від вакцинації, тим самим свідомо піддавати свою дитину ризику захворювання на серйозні інфекційні хвороби, які тягнуть за собою госпіталізацію, непередбачені ускладнення і навіть, в деяких випадках, несприятливий результат. Пам'ятайте, що ризик ускладнень від щеплення в сотні разів менше, ніж важкі наслідки інфекційних хвороб, які можуть виникнути у нещеплених дітей.

Основні питання, які обговоримо разом з батьками:

  • Вакцинація як найнадійніший захист від інфекційних захворювань
  • Порушення графіка календаря вакцинації
  • Поствакцинальні ускладнення, міфи і реальність
  • Вакцинація і гемангіома
  • Імунітет дитини після вакцинації
  • Досягнення сучасної вакцинації.

Приходьте, задавайте питання і приймайте рішення!

Участь з лекції безкоштовна. Для участі необхідна попередня реєстрація. Щоб зареєструватися, відправляйте заявку на ел. адресу info@telederm.com.ua.

Записатись на консультацію