Відкрита лекція для батьків «Алергодерматози у дітей»

Відкрита лекція для батьків «Алергодерматози у дітей» — Фото 1

"Алергія", все частіше ми чуємо це слово. Ріст та поширеність алергічних хвороб у дітей та дорослих пов'язані з забрудненням навколишнього середовища, використанням всіляких отрутохімікатів, консервантів і барвників в харчовій промисловості, масове застосування антибактеріальних засобів, ранньою відмовою від грудного вигодовування, неправильним введенням прикорму, хронічними захворюваннями. Як уникнути або зменшити прояви алергії, доглядати за шкірою малюка, які речі та іграшки купувати, правильно вводити прикорм, чи дійсно такі страшні гормональні мазі і про багато іншого ми зможемо поговорити з батьками на відкритій лекції «Алергодерматози у дітей», яка відбудеться 6 квітня 2016 в Інституті дерматокосметології доктора Богомолець. 

Дата проведення: 6 квітня 2016 (середа), 11:00

Тривалість: 2 години

Лектор: дитячий дерматолог Анна Бут

Організатор: Інститут дерматокосметології доктора Богомолець

Місце проведення: Київ, бульвар Тараса Шевченка, 17, Інститут дерматокосметології доктора Богомолець, Клініка дитячого здоров'я, 1-й поверх.

Основні питання, які обговоримо разом з батьками:

  • Атопічний дерматит у немовлят та дітей старшого віку
  • Догляд за дитиною з атопічним дерматитом
  • Алергічні захворювання та ускладнення, які можуть виникати
  • Алергічний контактний дерматит
  • Себорейний дитячий дерматит
  • Гіпоалергенна дієта.

Приходьте, буде цікаво!

Участь у лекції безкоштовна. Для участі необхідна попередня реєстрація. Щоб зареєструватися, відправляйте заявку на ел. адресу info@telederm.com.ua.

Записатись на консультацію