Третій Український дерматоскопічний конгрес UDC

Третій Український дерматоскопічний конгрес UDC

Шановні колеги та друзі!

Із радістю повідомляємо, що 28 лютого 2020 року в Києві в President Hotel (вул. Госпітальна, 12) відбудеться професійний захід міжнародного рівня – Третій Український дерматоскопічний конгрес (Ukrainian Dermoscopy Congress UDC III. Practice).

 

 

Конгрес UDC – це унікальний захід, присвячений новітнім методам діагностики (інструментальним та комп'ютерним) та лікування доброякісних і злоякісних новоутворень шкіри, який щорічно збирає понад 300 лікарів-дерматологів, дерматовенерологів, дерматоонкологів, дерматокосметологів, сімейних лікарів, хірургів, онкологів, лікарів-інтернів з різних областей України та інших країн.

Організатори:
- Українська асоціація дерматоскопія шкіри (УАДШ)
- Інститут дерматокосметології доктора Богомолець
- Інститут теледерматології

За традицією, в якості спікерів конгресу запрошені визнані міжнародні експерти дерматоскопії, провідні фахівці-практики України та Європи в галузі дерматології, онкології, патоморфології – Раймондс Карлс (Латвія), Світлана Дячук (Київ), Антоніна Калмикова (Київ) та інші.

Цього року особливістю конгресу стане практичний курс від європейського експерта – Paola Pasquali, Голови міжнародного комітету у справах Американської академії дерматології (AAD), екс-президента Міжнародного товариства теледерматології (IST), члена школи EADV. Курс пройде на другий день заходу – 29 лютого 2020.

Програма конгресу розділена на 2 дні (28-29 лютого) та 3 спеціалізовані зони (зона для фахівців, зона для косметологів та презентаційна зона) і вже доступна на офіційному сайті www.derm-congress.com.ua.

Ukrainian Dermoscopy Congress – головна подія року в сфері дерматоонкології та дерматоскопії в Україні! Не пропустіть.

Слідкуйте за оновленнями програми на сторінці заходу у FACEBOOK.

 

З питаннями та пропозиціями звертайтеся до оргкомітету конгресу UDC:
+38 (044) 383-26-97
+38 (094) 927-96-97
uasd-association@ukr.net 

Записатись на консультацію