Світлана Дячук виступила з доповіддю на 12-х Київських дерматологічних днях

Світлана Дячук виступила з доповіддю на 12-х Київських дерматологічних днях — Фото 1

11 жовтня в Києві стартували 12-і Київські дерматологічні дні, які тривали 3 дні (11-13 жовтня).

 

Наукова програма включала понад 100 доповідей, присвячених найактуальнішим питанням дерматовенерології. 11 жовтня пройшов Medical Knowledge Hub Dermoscopy Forum, а 12-13 жовтня свої доповіді представили понад 80 спікерів з України, а також іноземні гості, серед яких Aimilios Lallas (Греція), генеральний секретар IDS і президент наступного всесвітнього Конгресу з дерматоскопії, який пройде у Салоніках в червні 2018 року; Raimonds Karls (Латвія), голова правління товариства «Дерматологи проти раку шкіри»; Predrag Štilet (Чорногорія), президент EADV Spring Symposium 2018; Marcus Braun-Falco (Мюнхен), всесвітньо відомий дерматолог і дерматопатолог; Володимир Адаскевич (Вітебськ), голова Білоруської громадської організації дерматовенерологів і косметологів.

Також на конференції виступила Світлана Дячук, лікар дерматолог, дерматоонколог Інституту дерматології та косметології доктора Богомолець з доповіддю «Судинний малюнок в дерматоскопії».

 

Світлана Дячук виступила з доповіддю на 12-х Київських дерматологічних днях Світлана Дячук виступила з доповіддю на 12-х Київських дерматологічних днях

 

Записатись на консультацію