Світлана Дячук виступила на II Міжнародному Закавказькому конгресі фотодерматології та раку шкіри

Світлана Дячук виступила на II Міжнародному Закавказькому конгресі фотодерматології та раку шкіри

27-29 жовтня 2016 року в місті Тбілісі, Грузія пройшов II Міжнародний Закавказький конгрес фотодерматології та раку шкіри.

 

У заході взяли участь всесвітньо відомі спікери з Грузії, України, Німеччини, Литви, Латвії, Бельгії, Росії, Азербайджану, Казахстану, Узбекистану, Південної Африки, а також США, які представили свої найцікавіші доповіді з дерматології, онкології, загальної і дитячої дерматології, естетичної медицини.

Серед українських доповідачів на конгресі доповідала також доктор Світлана Дячук, дерматолог, дерматоонколог Інституту дерматології і косметології доктора Богомолець. Її доповідь на тему «Рідкісні дерматоскопічні особливості безпігментної меланоми – аналіз 10 клінічних випадків» грунтувався на великому практичному досвіді в Інституті, яким Світлана з великим задоволенням поділилася зі слухачами.

В ході доповіді між спікером і аудиторією народилася активна дискусія, слухачі задавали багато питань, вони були вражені тими рідкісними ознаками безпігментної меланоми, які можна пропустити при діагностиці, що неприпустимо в роботі будь-якого лікаря.

Доповідь Світлани Дячук також заслужила визнання з боку спікера з Латвії Раймондс Карлсен – він вручив нашому спікеру спеціальний приз.

Записатись на консультацію