Сесія «Лазер в терапії вікових новоутворень шкіри. Рекомендації експертів» відбудеться 3 грудня

Сесія «Лазер в терапії вікових новоутворень шкіри. Рекомендації експертів» відбудеться 3 грудня — Фото 1

Шановні колеги! Запрошуємо вас відвідати науково-практичну сесію «Лазер в терапії вікових новоутворень шкіри. Рекомендації експертів», яка пройде 3 грудня 2015 в рамках ІІ Національного симпозіуму з анти-ейдж медицини в Нивки Хол (Київ, проспект Перемоги, 84).

 

Сесія відбудеться за підтримки Асоціації лазерної медицини і косметології, експерти якої виступатимуть з доповідями на наступні теми:

1. Місце косметолога і дерматолога в діагностиці новоутворень шкіри. Єгор Колодченко, к.м.н., лікар-дерматовенеролог, косметолог, президент Асоціації лазерної медицини і косметології (Київ).

2. Класифікація, етіологія, диференційна діагностика вікасоційованих доброякісних новоутворень шкіри і раків шкіри. Сучасні методи діагностики. Інтерактивна робота з аудиторією. Кіра Кравець, лікар-дерматоонколог Інституту дерматокосметології доктора Богомолець (Київ). 

3. Огляд сучасних методик лікування доброякісних новоутворень. Жанна Драник, лікар-хірург Інституту дерматокосметології доктора Богомолець (Київ). 

4. Типові ускладнення терапії новоутворень і рекомендації щодо їх профілактики. Єгор Колодченко, к.м.н., лікар-дерматовенеролог, косметолог, президент Асоціації лазерної медицини і косметології (Київ).

Ознайомитися з повною програмою симпозіуму, а також подати заявку на участь можна за ПОСИЛАННЯМ.

Записатись на консультацію