Педіатр Алла Литвинюк відвідала конференцію в Трускавці

Педіатр Алла Литвинюк відвідала конференцію в Трускавці — Фото 1

17-19 березня 2017 року в м. Трускавець відбулася науково-практична конференція з міжнародною участю «ПЕРША АКАДЕМІЧНА ШКОЛА З ПЕДІАТРІЇ». Організатори конференції: Міністерство охорони здоров'я України, Національна медична академія післядипломної освіти імені П.Л. Шупика, Асоціація педіатрів України, Міжнародна академія медичної освіти.

 

Конференцію відвідала у якості слухача Алла Литвинюк, лікар-педіатр Клініки дитячого здоров’я доктора Богомолець.

Всього на конференції були присутні понад 320 лікарів-педіатрів з усієї України, які мали змогу прослухати близько 50 лекцій провідних українських фахівців, а також фахівців з Німеччини, Швеції та Польщі.

У ході роботи конференції обговорювалися питання стану здоров'я дітей в Україні, перспективи розвитку педіатрії, сучасні підходи до діагностики та лікування захворювань кишківника й гепатобіліарної системи, можливості ефективної терапії гельмінтозів та їх наслідки, додаткові можливості лікування респіраторних інфекцій, проблеми корекції дефіцитних станів у дітей, практичні підходи до діагностики та призначення пробної терапії у дітей з бронхіальною астмою, антибіотикотерапії та антибіотикорезистентності в педіатричній практиці та інші важливі питання з діагностики та лікування захворювань у дітей.

Записатись на консультацію