Ольга Богомолець взяла участь в засіданнях Європейської Академії Дерматології і Венерології в Брюсселі

Ольга Богомолець взяла участь в засіданнях Європейської Академії Дерматології і Венерології в Брюсселі

На минулих вихідних Заслужений лікар України, професор Ольга Богомолець взяла участь у засіданнях Європейської Академії Дерматології і Венерології, які проходили 25-28 травня 2017 року в рамках 14-го Весняного симпозіуму EADV в Брюсселі.

 

Програма симпозіуму була дуже насиченою, серед найбільш цікавих була тема про особливості перебігу і діагностики меланоми у дітей.

Також, як координатор проекту «Євромеланома» в Україні, пані Ольга провела робочу зустріч з керівником проекту – професором Веронік де Мармоль (Veronique del Marmol, MD, PhD). Обговорили результати проведення дня меланоми в Україні і наші успіхи у її ранньому виявленні – ми одна з небагатьох країн, яким вдалося за останні 5 років зменшити смертність від меланоми майже на 15%! Такий результат досягнутий завдяки щорічному проведенню всеукраїнських днів безкоштовних оглядів населення і навчанню сотень лікарів.

А ще домовились про можливість дружніх консультацій в Німеччині і Бельгії дерматоскопічних знімків наших пацієнтів, у яких виявлено підозру на меланому, а також про можливість гостьового стажування українських лікарів в одному з найкращих центрів з лікування меланоми.

Записатись на консультацію