Обережно шахраї!

Обережно шахраї! — Фото 1

Увага!

Останнім часом в мережі інтернет активно поширюються матеріали, в яких представлені нібито інтерв'ю з Заслуженим лікарем України, державним і громадським діячем Ольгою Богомолець, присвячені сумнівним препаратам, таким як "Папілайт", який нібито допомагає позбутися папілом, родимок і бородавок, а також АСЖ-35, Lipo Star System, які нібито допомагають позбавитися від зайвої ваги, Нано-Ботокс від зморшок, CТОП-АКТИВ від грибка, М-16 для потенції і т.п. матеріали з рекламою різних препаратів.


Звертаємо вашу увагу, що ні Ольга Богомолець, ні лікарі заснованого нею Інституту дерматокосметології доктора Богомолець не мають ніякого відношення до даних публікацій і вищезгаданих препаратів!

Не довіряйте неперевіреними інтернет-ресурсам, які представляються міністерствами або іншими офіційними джерелами. Ретельно перевіряйте ресурси, які ви читаєте, та інформацію, яку вони пишуть. Не довіряйте підозрілим статтям, які рекламують той чи інший препарат! Ні Ольга Богомолець, ні лікарі Інституту не рекламують ніякі препарати! Все, що написано в подібних статтях – нахабна брехня, яка може нашкодити вашому здоров'ю!

Записатись на консультацію