Лікар Кіра Кравець захистила кандидатську дисертацію

Лікар Кіра Кравець захистила кандидатську дисертацію — Фото 1

Напередодні Нового року не можемо не поділитися радісною новиною: наш дорогий та улюблений лікар Кіра Кравець захистила кандидатську дисертацію! Кіра Ігорівна, Ви така молодець! Ми дуже пишаємося Вами!

 

Кіра Ігорівна з наставником, вчителем та керівником, професором Ольгою Богомолець разом йшли до спільної мети майже три роки.

Тему кандидатської дисертації обирали разом. Вона присвячена новітнім технологіям в діагностиці пухлин шкіри, а саме телемедицині, теледерматології та теледерматоскопії. Це – перша дисертація у цій науковій царині.

У своєму дослідженні Кіра Ігорівна довела, що дистанційна діагностика раку шкіри і меланоми є не менш ефективною, ніж клінічний огляд, а також наближує лікаря до пацієнта, прискорює час встановлення діагнозу. Це реально дозволяє зменшити смертність і збільшити тривалість життя нашим пацієнтам.

Особлива роль на цьому шляху також випала нашому директору – Ларисі Сергіївні Орєховій, яка наполегливо спонукала весь цей час до пошуків правильних наукових і клінічних пріоритетів.

Ми пишаємося, що такі лікарі працюють в нашому Інституті!

 

Лікар Кіра Кравець захистила кандидатську дисертаціюЛікар Кіра Кравець захистила кандидатську дисертацію

Записатись на консультацію