Лікар Алла Литвинюк відвідала курс «Вакцинація в педіатричній практиці» у Львові

Лікар Алла Литвинюк відвідала курс «Вакцинація в педіатричній практиці» у Львові — Фото 1

З 30 вересня по 1 жовтня 2017 року у Львові відбувся навчальний курс «Вакцинація в педіатричній практиці». Курс розроблено громадською організацією «Українська академія педіатрії» у партнерстві з Кафедрою дитячих інфекційних хвороб та дитячої імунології НМАПО ім. П.Л.Шупика, ГО «Всеукраїнська асоціація дитячої імунології» та ГО «Батьки за вакцинацію».

 

Для обговорення основних тем з вакцинації до Львова приїхали педіатри з усіх областей України, в тому числі Алла Литвинюк, лікар-педіатр Клініки дитячого здоров’я Інституту дерматології та косметології доктора Богомолець.

На курсі розглядалися такі основні питання, як проблеми вакцинопрофілактики в Україні, впровадження вакцин до програми імунізації, вплив вакцинації на епідеміологію захворювань, екстрена постконтактна імунопрофілактика, правила зберігання вакцин, особливості вакцинації з порушенням календаря щеплень та при окремих патологічних станах, міфи вакцинації та надання невідкладної допомоги при побічних ефектах.

Доповідачі курсу, на основі доказової медицини, змогли висвітлити цінність та проблеми вакцинації в нашій країні, розвіяли міфи та страхи, які турбують багатьох молодих батьків, навели порівняльні цифри провакцинованих дітей в Україні та Європейських країнах. За статистикою 70% українських дітей до року не вакциновані, що є вражаючою цифрою та прогнозує, нажаль, спалахи інфекційних хвороб в нашій країні.

 

Лікар Алла Литвинюк відвідала курс «Вакцинація в педіатричній практиці» у Львові

 Лікар Алла Литвинюк відвідала курс «Вакцинація в педіатричній практиці» у Львові Лікар Алла Литвинюк відвідала курс «Вакцинація в педіатричній практиці» у Львові 

Записатись на консультацію