Курси з діагностики та лікування гемангіом, 1-2 квітня

Курси з діагностики та лікування гемангіом, 1-2 квітня

1-2 квітня 2016 року на базі Інституту дерматокосметології доктора Богомолець відбувся курс тематичного удосконалення для лікарів «Диференціальна діагностика і вибір тактики лікування при гемангіомах та гемангіомоподібних новоутвореннях шкіри», організатором якого є Інститут теледерматології.

 

Дводенне насичене навчання пройшли лікарі-дерматовенерологи та неонатологи з Києва, Херсона, Кривого Рогу, Одеси, Тернополя, а також з міста Кишинева, Республіка Молдова. Викладач курсу – лікар-хірург Ігор Сай, керівник Центру лікування судинних аномалій шкіри Інституту дерматокосметології доктора Богомолець.

По закінченню навчання курсанти ставили викладачеві багато додаткових питань і активно цікавилися окремими клінічними випадками, яких в Інституті за 20 років роботи зібралася найбільша кількість серед клінік України, країн СНД і Європи.

Організатори курсу щиро висловлюють подяку курсантам за проявлений інтерес до даної тематики, і сподіваються, що отримані знання будуть успішно застосовані в їх практичній роботі.

Записатись на консультацію