Курс тематичного удосконалення для лікарів: «Діагностика та методи лікування судинних патологій шкіри»

Курс тематичного удосконалення для лікарів: «Діагностика та методи лікування судинних патологій шкіри» — Фото 1

Дата: 10-11 липня 2015

Цільова аудиторія курсу: сімейні лікарі, дерматологи, педіатри, неонатологи, хірурги, дитячі хірурги, інтерни. 

Вельмишановні колеги!

Матеріал для написання цього курсу збирався майже 20 років. Шлях до постановки і розуміння проблеми, пошуку відповідей і їх усвідомлення - був ще більш довгим, копіткою і нелегким. Були прочитані сотні книг і публікацій. Проліковано понад десяти тисяч пацієнтів.

І сьогодні – ми можемо допомогти практично всім малюкам з гемангіомами. Найголовніше – це терпіння і правильно обрана тактика. А тактика, при лікуванні гемангіом, як відомо, може варіювати від негайного оперативного втручання до багаторічного спостереження і очікування. Здоров'я і краса дитини будуть залежати від правильності прийнятого Вами рішення.

Час і технічний прогрес внесли в роботу наших лікарів фантастичне відміну порівняно з тим, що робилося раніше. Вони дали нам можливість не тільки рятувати дітей від пухлини, а й у разі своєчасного застосування нових лазерних технологій, залишати шкіру ідеально чистою і гладкою. Під впливом спеціальних судинних лазерів на барвнику гемангіоми розсмоктуються без рубців і без сліду від проведеного лікування.

Курс тематичного удосконалення для лікарів: «Діагностика та методи лікування судинних патологій шкіри»

 

Ексклюзивність знань, без сумніву може бути предметом гордості, авторського права і комерціалізації, але в цьому випадку втрачає свою усвідомлену гуманну основу. Нам дуже хочеться, щоб знання і досвід допомогли багатьом лікарям, і сьогодні, і багато років по тому правильно поставити діагноз. А значить - прийняти вірне рішення і обрати оптимальну лікувальну тактику.

Даний навчальний курс дозволить освоїти основні судинні патології, теоретично ознайомитися з методиками їх лікування, і на практиці побачити приклади застосування лазеротерапії в лікуванні гемангіом. 

Авторами курсу є фахівці в цій галузі, які мають багаторічний практичний досвід - професор Ольга Богомолець та хірург, фахівець з лазерної медицини Інституту Ігор Сай.

Більш детальна інформація про курс: (067) 405-57-57, info@telederm.com.ua.

Записатись на консультацію