«Фотощоденник меланоми», зроблений жінкою під час операції та відновлення

«Фотощоденник меланоми», зроблений жінкою під час операції та відновлення

39-річна Бетані Гамбарделла-Грінуей з Остіна, штат Техас, в 2015 році виявила темну пляму на шкірі, коли була вагітна другою дитиною.

 

Звичайно ж, вона її проігнорувала, вважаючи, що це було викликано банальною гормональною зміною. Коли ж вона вирішила дізнатися, що це за пляма, то дерматолог запевнив її, що це всього-на-всього «печінкова» пляма.

Але через 18 місяців болюча родимка стала більш виразною. Діагностика показала, що це агресивна форма раку шкіри – меланома, а точніше – десмопластична меланома.

Зробивши операцію, лікарям вдалося видалити меланому на чолі, але, на жаль, вона встигла поширитися на кістки та лімфовузли. У жовтні 2016 року Бетані почала курс імунотерапії.

«Терапія була найважчою частиною. Це було справжнє пекло, - розповідає Бетані. - Моя шкіра покрилася виразками, я перестала відчувати смак їжі, у мене захрип голос...».

«Будь ласка, припиніть приймати сонячні ванни і відвідувати солярії, - закликає вона. - Засмага – це не здоровий рум'янець, а травма шкіри!».

На щастя, Бетані закінчила лікування і вже здорова. Тепер вона активно мотивує інших людей уникати агресивних сонячних променів, користуватися сонцезахисним кремом і регулярно перевіряти свої родимки, а в разі появи найменших змін – не зволікати з візитом до кваліфікованого дерматоонколога.

Весь цей час жінка вела фотощоденник.

 

 

 

За матеріалами Lifter.com.ua.

Записатись на консультацію