Доктор Світлана Дячук виступила на конференції «Експерт Лазер Мітинг 2017»

Доктор Світлана Дячук виступила на конференції «Експерт Лазер Мітинг 2017»

22-23 вересня 2017 року в Києві в конференц-залі бізнес-центру «Леонардо» відбулася конференція для просунутих дерматологів, пластичних хірургів, лазерних фахівців Expert Laser Meeting 2017, організатором якої виступила Асоціація лазерної медицини і косметології.

 

У фокусі програми були лазери, RF, ботулотоксин, філери та їх комбінація. Досвідчені спікери, в тому числі міжнародні, поділилися багатим практичним досвідом у застосуванні лазерів, а також результатами своєї роботи.

Під час практичної частини конференції, яка називалася Laser Test Drive, всі бажаючі мали змогу спробувати і порівняти, як працюють лазери і апарати для лікування захворювань та омолодження різних виробників в одному місці. Всього за два дні було проведено 5 Laser Test Drive з видалення новоутворень, тату і пігментації, судин шкіри, епіляції, лазерного і RF омолодження, ремоделювання дерми.

На конференції виступила Світлана Дячук, дерматоонколог Інституту дерматології та косметології доктора Богомолець з темою «Діагностика новоутворень шкіри в кабінеті косметолога».

 

 

 

Записатись на консультацію