Доктор Світлана Дячук виступила на конференції «Експерт Лазер Мітинг 2017»

Доктор Світлана Дячук виступила на конференції «Експерт Лазер Мітинг 2017» — Фото 1

22-23 вересня 2017 року в Києві в конференц-залі бізнес-центру «Леонардо» відбулася конференція для просунутих дерматологів, пластичних хірургів, лазерних фахівців Expert Laser Meeting 2017, організатором якої виступила Асоціація лазерної медицини і косметології.

 

У фокусі програми були лазери, RF, ботулотоксин, філери та їх комбінація. Досвідчені спікери, в тому числі міжнародні, поділилися багатим практичним досвідом у застосуванні лазерів, а також результатами своєї роботи.

Під час практичної частини конференції, яка називалася Laser Test Drive, всі бажаючі мали змогу спробувати і порівняти, як працюють лазери і апарати для лікування захворювань та омолодження різних виробників в одному місці. Всього за два дні було проведено 5 Laser Test Drive з видалення новоутворень, тату і пігментації, судин шкіри, епіляції, лазерного і RF омолодження, ремоделювання дерми.

На конференції виступила Світлана Дячук, дерматоонколог Інституту дерматології та косметології доктора Богомолець з темою «Діагностика новоутворень шкіри в кабінеті косметолога».

 

Доктор Світлана Дячук виступила на конференції «Експерт Лазер Мітинг 2017» Доктор Світлана Дячук виступила на конференції «Експерт Лазер Мітинг 2017»

Доктор Світлана Дячук виступила на конференції «Експерт Лазер Мітинг 2017» Доктор Світлана Дячук виступила на конференції «Експерт Лазер Мітинг 2017»

Записатись на консультацію