День меланоми 2017 відбудеться 13 квітня

День меланоми 2017 відбудеться 13 квітня

13 квітня 2017 року в Україні відбудеться дев'ятий Всеукраїнський День діагностики меланоми в рамках пан'європейської програми «Євромеланома». У цей день, за традицією, всі бажаючі зможуть пройти безкоштовне обстеження на предмет виявлення злоякісних новоутворень шкіри на ранній стадії.

 

Лікарі спеціалізованих медичних установ країни, в тому числі і деяких приватних, проводитимуть безкоштовний прийом громадян. Основна мета заходу – донести до громадськості інформацію про таке небезпечне захворювання, як меланома і його наслідки, а також допомогти у ранньому виявленні ознак злоякісного переродження родимки.

Меланома – одна з найбільш злоякісних пухлин шкіри, яка протягом першого року після встановлення діагнозу може призвести до смерті. Статистика захворюваності за останні роки має тенденцію до збільшення. Ось чому важливо, саме на ранній стадії, діагностувати меланому. Адже від цього залежить подальше лікування і збереження життя.

Так, за результатами минулого року, в Україні в День меланоми було оглянуто понад 95 тисяч осіб, серед яких попередньо було встановлено 222 випадків меланоми!

Всього за 8 років (2009-2016 рр.) проведення Дня меланоми в Україні було оглянуто 235 958 осіб, серед яких було виявлено 769 меланоми і 2101 випадків раку шкіри.

Отже, 13 квітня 2017 року, кожен українець матиме можливість безкоштовно перевірити свої родимки. У Києві безкоштовну діагностику можна пройти в Інституті дерматології і косметології доктора Богомолець (бульвар Тараса Шевченка, 17). Для цього необхідно попередньо записатися за телефоном: (044) 383-26-97.

Також в рамках проведення цьогорічного Дня меланоми, кожен, хто не має фізичної можливості прийти на огляд, може безкоштовно визначити свою приналежність до групи ризику, використовуючи фотоапарат та Інтернет. Для цього необхідно якісно сфотографувати своє новоутворення і відправити фото з 10 до 13 квітня на електронну адресу info@telederm.com.ua.

Всеукраїнський День діагностики меланоми проходить щорічно за підтримки Міністерства охорони здоров'я України, Української асоціації лікарів-дерматовенерологів і косметологів, громадської організації «СТОП меланома», а також постійного партнера пан'європейського проекту «Євромеланома» – лабораторій La Roche-Posay.

Записатись на консультацію