День меланоми 2016 відбудеться 22 квітня

День меланоми 2016 відбудеться 22 квітня — Фото 1

22 квітня 2016 року в Україні відбудеться восьмий Всеукраїнський День діагностики меланоми в рамках пан'європейської програми «Євромеланома». Програма «Євромеланома», учасниками якої є більше 20 європейських країн, була створена в 1996 році з метою об'єднання світової спільноти для боротьби зі смертністю від меланоми шляхом інформування суспільства про небезпеку родимок, які перероджуються, і спонукання медичних працівників до безкоштовних оглядів населення з метою виявлення меланоми на ранніх стадіях, що дозволить значно скоротити високий рівень смертності від цього серйозного захворювання.

 

День діагностики меланоми в Україні проходить щорічно за підтримки Міністерства охорони здоров'я України, Української асоціації лікарів-дерматовенерологів і косметологів і громадської організації «Стоп меланома». Постійним партнером проекту в Україні виступають лабораторії «La Roche-Posay» (партнер пан'європейського проекту «Євромеланома»). 

 

День меланоми 2016 відбудеться 22 квітня         День меланоми 2016 відбудеться 22 квітня     День меланоми 2016 відбудеться 22 квітня

 

Ініціатором проведення безкоштовних оглядів населення на предмет раннього виявлення злоякісних захворювань шкіри є Заслужений лікар України, доктор медичних наук, професор, громадський діяч Ольга Богомолець, яка в 2008 році приєднала Україну до проекту «Євромеланома» і стала його координатором в Україні. Вперше День меланоми в нашій країні провели в 2009 році в Інституті дерматології і косметології доктора Богомолець. А вже в 2012 році захід набув всеукраїнського масштабу. Всього за 7 років (2009-2015 рр.) проведення заходу в Україні було оглянуто 140 608 чоловік, серед яких було виявлено 546 випадків меланом!

Завдяки щорічному проведенню безкоштовних обстежень по всій Україні, значна кількість людей забезпечується максимальним доступом до можливостей сучасної діагностики, що дозволяє виявити меланому на ранній стадії, таким чином, допомагаючи лікарям реалізувати стратегію зменшення смертності від цієї хвороби в нашій країні. Статистика свідчить, що злоякісні новоутворення шкіри на сьогодні є найбільш поширеним видом онкології в Україні. Тільки в минулому році, за один день оглядів, попередній діагноз меланоми було встановлено 208 людям, рак шкіри – 750. Всього в спеціалізовані онкологічні заклади для остаточного встановлення діагнозу було направлено 1859 чоловік.

Цього року, 22 квітня, кожен українець, як і раніше, буде мати можливість безкоштовно перевірити свої родимки. Висококваліфіковані лікарі як державних, так і деяких приватних клінік оглядатимуть пацієнтів з метою раннього виявлення ознак злоякісних новоутворень.

У Києві пройти безкоштовну діагностику 22 квітня Ви можете в Інституті дерматології і косметології доктора Богомолець. Для цього необхідно попередньо записатися за телефоном: (044) 383-26-97.

Також в рамках Дня меланоми 2016 кожному надається можливість безкоштовно визначити свою приналежність до групи ризику за допомогую мережі інтернет, не відходячи від комп'ютера. Для цього достатньо якісно сфотографувати своє новоутворення і відправити фото до 16 квітня на електронну адресу info@telederm.com.ua.

 

День меланоми 2016 відбудеться 22 квітня

 

Нижче Ви можете ознайомитися зі списком приватних клінік по Україні, які приймають участь у безкоштовних оглядах 22 квітня в рамках Дня меланоми 2016. Зі списком всіх державних установ Ви можете ознайомитися на сайті Міністерства Охорони здоров'я або УАЛДВК

Записатись на консультацію