День меланоми 2016. Дякуємо всім за цей день

День меланоми 2016. Дякуємо всім за цей день — Фото 1

22 квітня 2016 року увосьме в Україні відбувся День діагностики меланоми в рамках міжнародного проекту «Євромеланома». В першу чергу, результат проведення цього дня – це врятовані життя.

 

Десятки, а можливо і сотні життів людей, до недавнього часу навіть не знали про страшне захворювання, яке спіткало їх в цей день. Тепер ці люди мають не просто шанс на виживання. Більшість людей, у яких хвороба була виявлена ​​на ранній стадії, забудуть про цю проблему після безболісної процедури. А якщо врахувати, що частина цих людей – маленькі діти, вагітні жінки, люди похилого віку, які не можуть дозволити собі дороге лікування, значимість результатів оглядів збільшується в рази.

Всього цього не було би без важкої праці людей, які в певний момент вирішили, що їхня робота справді може зробити цей світ справедливішим, добрішим, здоровішим. Дуже добре, що ці люди мають конкретні імена і у нас є можливість їм подякувати.

Спасибі координатору проекту «Євромеланома» в Україні Ользі Богомолець за те, що за 8 років боротьби з меланомою показник летальності від цього захворювання знизився з 41,8% (2009) до 32% (2014 року), спасибі кожному лікарю Інституту дерматології і косметології доктора Богомолець за самовіддану працю в День меланоми на межі людських можливостей, спасибі директору Ларисі Орєховій за організацію Дня меланоми в національних масштабах, спасибі студентці Марії Турок за організацію допомоги волонтерів студентів-медиків, спасибі лабораторіям La Roche-Posay за підтримку всього проекту від початку до кінця. Окрема подяка представникам ЗМІ, які доносили інформацію про небезпечне захворювання в маси.

Такі заходи ще раз підтверджують, що ініціативи окремих людей за підтримки небайдужого громадянського суспільства здатні приносити результати значно більші, ніж досягнення державних організацій і структур.

Записатись на консультацію