Безкоштовна лекція для лікарів-дерматологів напередодні Дня меланоми 2016

Безкоштовна лекція для лікарів-дерматологів напередодні Дня меланоми 2016

22 квітня 2016 року в Україні відбудеться восьмий всеукраїнський День меланоми в рамках програми Євромеланома. У цей день лікарі з усієї України об'єднаються заради благородної мети – профілактики та зменшення смертності від онкологічних захворювань шкіри серед українців. Наше з вами головне завдання – нагадати нашим співгромадянам, що тільки своєчасна діагностика і лікування можуть врятувати життя і зберегти здоров'я.

 

Шановні колеги! Запрошуємо 12 квітня відвідати відкриту лекцію, що організована Інститутом дерматокосметології доктора Богомолець і партнером пан'європейського проекту «Євромеланома» компанією «La Roche-Posay», яка буде присвячена проведенню Всеукраїнського Дня меланоми.

 

Дата: 12 квітня 2016, 13:30-17:00

Місце проведення: Національний музей медицини, вул. Б. Хмельницького, 37

Програма лекції:

  1. День меланоми. Вступна лекція. Лариса Орєхова, директор Інституту дерматокосметології доктора Богомолець – закладу, який першим в Україні почав проводити безкоштовні огляди в рамках проекту «Євромеланома».
  2. Порядок проведення скринінг-огляду, загальні аспекти. Ігор Канчалаба, голова громадської організації «Стоп меланома» – руху, який вже третій рік здійснює регулярні заходи, спрямовані на інформування населення про ризики переродження родимки.
  3. Дерматоскопія, базові основи. Кіра Кравець, лікар-дерматовенеролог Інституту дерматокосметології доктора Богомолець.
  4. Меланома: основи проведення клінічного огляду. Світлана Дячук, лікар-дерматовенеролог Інституту дерматокосметології доктора Богомолець.
  5. Питання аудиторії.

Зареєструватися на лекцію можна, заповнивши спеціальну ФОРМУ ТУТ.

До зустрічі!

Записатись на консультацію