7 березня відбулася відкрита лекція до Дня боротьби з меланомою

7 березня відбулася відкрита лекція до Дня боротьби з меланомою — Фото 1

7 березня у Києві за ініціативи Української асоціації дерматоскопії шкіри та громадської організації «СТОП меланома» відбулася відкрита лекція до Дня боротьби з меланомою, який пройде 20 квітня 2018 року в рамках міжнародного проекту «Євромеланома». У цей день медична спільнота об'єднається заради спільної мети порятунок життів українців шляхом виявлення раку шкіри і меланоми на ранніх стадіях. 20 квітня безкоштовні огляди пройдуть по всій Україні.

 

Протягом вже 10-ти років організатором проекту в Україні виступає Інститут дерматології та косметології доктора Богомолець. Координатором Євромеланоми в Україні є Заслужений лікар України, д.мед.н., професор Ольга Богомолець.


Під час лекції експерти Інституту дерматології та косметології Кіра Кравець і Наталія Семенюк розповіли про основні критерії в діагностиці новоутворень шкіри та продемонстрували дерматоскопічні ознаки доброякісних і злоякісних пухлин шкіри.

Спеціальний гість з Ізраїлю – лікар Адам Замір поділилася своїм досвідом з українськими колегами і розповіла про нові підходи у лікуванні раку шкіри.

Напередодні 8 березня кожна слухачка відкритої лекції отримала у подарунок дерматоскопічний міні-атлас!

 

7 березня відбулася відкрита лекція до Дня боротьби з меланомою 7 березня відбулася відкрита лекція до Дня боротьби з меланомою

Записатись на консультацію